Prostřeno!: Celé menu ze surovin z Německa

Zdravotní sestřička Petra (31) podá přes své vysoké těhotenství skoro bezchybný výkon.

Čtvrteční večírek pořádá druhá těhulka Petra. Ta své soupeřky pozve do pěkného, účelně zařízeného nového bungalovu, kde bude vařit v otevřeném prostoru v komfortní kuchyni. Vyplatí se Petře sázka na pestrou moderní kuchyni a uklizený byt? Petra hodně sází na kvalitní suroviny. A protože pracovala v Německu, zjistila, že tamní suroviny jsou za stejné, někdy i nižší ceny kvalitnější, nakoupila si za hranicemi.

Petra jela na nákup za hranice:

Nepodceňuje ani servis, takže všechny soupeřky ocení už první chod, krásně servírovaný předkrm se zapečenou mozzarellou ve schwarzwaldské šunce a s omáčkou z rajčátek. Dýňová krémová polévka obsahuje kokosové mléko a kapku chilli, pro někoho až moc pálivý je hlavní chod – thajské kuřecí kari s basmati rýží. Petra dokonce absolvovala kurz thajské kuchyně, tak asi ví, co dělá. Komu se bude zdát asijské jídlo nedochucené a komu naopak pálivé až moc?

Podívejte se, jak dělá Petra dýňovou polévku:

Jako zábava se budou hádat písničky a řeší se, co je a není zdravé. A jaká bude nálada? Petra se snaží o dokonalost, talíře budou hranaté, jídla vypadají luxusně, nálada naštěstí vydrží… Poslední krémový mini cheesecake sklidí úplné ovace. Prostě jako v luxusní restauraci.

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.