Seriály a filmy

25. listopadu 2019 19:00

Lucie Gretzová

Prostřeno!: Chumlee počůrá Daně kabelku

Jakub (22) má na venkově ve své historické roubence tři pejsky, na návštěvy přichází se svou Mimi.

Jakub představí zajímavé bydlení, velké historické a zčásti zrekonstruované stavení, kde bydlí se svou přítelkyní a jejími dvěma dětmi. Druhý hostitel je mladý, možná se teprve hledá, skoro na samotu přesídlil z Prahy. S o patnáct let starší partnerkou chovají kromě tří psů ještě mnoho dalších zvířat a živí se údržbou zeleně na hřbitovech. Jakub je určitě rád na čerstvém vzduchu a venku se bude k radosti pejsků i stolovat. Na jednu z hostitelek se chvíli čeká, Kuba mezitím psům uvaří polévku ze zbytků a doufá, že si pochutnají i na krevetích hlavách. Alenčina fenka Bára, která je zvyklá jen na granule, vypadá, že by úkol týdne taky ráda ochutnala.

Podívejte se, co Chumlee provede:

A co Jakub připraví pro své hosty? Hovězí satay se salátem je předkrm, který se mu bohužel moc nepovede. Maso je přepečené a dosti tuhé, prý to umí lépe. Mladý kuchař je z toho poněkud nešťastný a doufá, že rajčatová polévka nebo špagety s krevetami dopadnou lépe, což je pravda, ale ke každému z chodů jsou nějaké výtky. Polévka je třeba pro Lucii bez chuti a krevety, se kterými si dal hostitel hodně práce, každému prostě nesednou. Nejlépe dopadne poslední chod, což jsou jablkové lívanečky, kdy jablka jsou nastrouhaná přímo v nadýchaném těstě.

Podívejte se, jak dopadne Jakubova zábava:

Ovšem co Jakubovi totálně vybouchne, to je zábava. Měly se batikovat povlaky na polštářky, jenže Kuba je ne a ne najít. Prostě úplná ztráta hmoty! Hospodář proto návštěvě nabídne, aby se alespoň porozhlédla po jeho hospodářství a seznámí je i s dalšími zvířátky na své usedlosti.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Čekání na váš oblíbený pořad si můžete zkrátit sledováním filmu nebo jiného pořadu zdarma ONLINE na iPrima.cz

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.