Prostřeno!: Doktor Psychopat hosty mučí hlady! Nedostanou ani příbory

Aleš (41) přezdívaný na svém youtube kanále Psychopat, připraví takové menu, aby si prý soupeři vyzkoušeli, jaké utrpení musí prožívat on měsíc před fitness závodem.

A konečně ve čtvrtek se jde k Alešovi, fitness trenérovi a youtuberovi, který má před soutěží a chce, aby si s ním a jeho proteinovou dietou "užili" i soupeři. Vůbec je takový přejícný, a protože se touží zviditelnit a myslí i na své fanoušky na internetu, bude pokračovat ve své show. Hosty nepozve k sobě domů, ale na chatu ke kamarádovi. A jsou to bojové podmínky.

Podívejte se, jak to vypadá v Alešově ordinaci:

V boudě s venkovní kadibudkou je Alešova improvizovaná ordinace, protože hosty přivítá v bílém plášti a brýlích a "panu doktorovi" musejí vykat. Po vstupním vyšetření jediné, co by je mohlo zahřát, je kapka slivovice. Všichni jsou zvědaví, co hostitel předvede u plotny.

Podívejte se, jak Aleš jí papír:

Aleš slibuje proteinově bohaté menu. Bude takové menu ale i chutné? Následuje spíš parodie na večeři. Bílá proteinová polévka je studená a měly by se k ní konzumovat nějaké pilule. Žádné koření, žádná sůl, žádný cukr nebo třeba zálivka. A příbor? Ten má pro sebe jen "pan doktor", který obchází stůl a od soupeřů si občas jen něco uždíbne vidličkou, návštěva musí první chod s tuňákem, mozzarellou a rajčaty konzumovat pomocí naběračky na polévku. Přijde to někomu zábavné? Nebo ponižující a protivné?

Podívejte se na exkluzivní video, jak Aleš mučí hosty:

Vymrzlí a hladoví hosté jsou ještě docela vstřícní, ale to zatím netuší, že kuřecí přírodní steak s rýží obsahuje sice opečená kuřecí prsa s hodně rustikální oblohou z papriky, ale rýži dostanou neuvařenou v pytlíku, celou syrovou cibuli neoloupanou a stejně je na tom i palička česneku na talíři. Polovina porce je tudíž nepoživatelná... Jako zábava bude páka, zbyde ale soupeřům po tomhle půstu ještě vůbec nějaká síla na přetlačovanou? Jak budou kolegové Aleše hodnotit? Měli by mu dávat stejné jedničky, jako to dělá on! Navíc když se musejí jít ještě někam najíst, aby v noci neumřeli hladem.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.