Prostřeno!: Dominik naservíruje studentské menu

Benjamínek týdne Dominik (19) uvaří soupeřům takové studentské menu.

Nejmladší hostitel je počítačový grafik s maturitou a kreativními sklony a rád by pokračoval na vysoké škole studiem malby. Dominik bydlí s maminkou a sestrou a doma vaří občas, spíše když má hlad. Středeční menu bude tudíž takové studentské, na úvod budou míchaná vajíčka a jako zlatý hřeb špagety. Nad jednoduchým předkrmem se hosté trochu podivují, ale Dominik si zakládá na správné přípravě vajíček, která by měla zůstat vláčná.

Podívejte se, jak Dominik bojuje s přípravou palačinek:

Na mrkvový krém se skoro nikdo netěší, Bilyana krémové polévky vůbec nemusí a Dominik polévku ochutí v asijském stylu zázvorem, na což není vůbec připravená. Milan se bude opět k jídlu vyjadřovat a dostane k tomu spoustu příležitostí. Jenže kolegové už na jeho kritické poznámky začínají být alergičtí. Na hlavní chod Dominik připraví špagety s rajčatovou omáčkou a kuřecím masem, které se mu zdá na slavnostní večeři přece jen vhodnější než mleté. Ovšem stejně je to takové obyčejné jídlo, kterým prostě nikoho neohromí.

Podívejte se na zábavu, při níž teče alkohol proudem:

Dost se potrápí se sladkou tečkou, což jsou palačinky s borůvkami a tvarohem, bohužel při podávání studené a z dost řídkého těsta. Dominik to přehnal s mlékem a těsto se mu při smažení trhá. Je to trochu boj a první palačinka letí do koše. Ale přiznejme si, že dost vrstevníků benjamínka ústeckého týdne by v kuchyni nesvedlo večeři o čtyř chodech ani náhodou. Napraví atmosféru večera alespoň bláznivá zábava „beer pong“? Pánové se při házení míčků do kelímku s pivem baví jako zamlada. A co Mikuláš, nepřijde uprostřed týdne u Dominika zkrátka?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Čekání na váš oblíbený pořad si můžete zkrátit sledováním filmu nebo jiného pořadu zdarma ONLINE na iPrima.cz

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.