Prostřeno!: Dorazí Patrik, který všechny vyhodil od stolu?

Důchodce Jiří (66) vaří jako poslední a nejvíce ze všeho řeší, co udělá, jestli ve finále do jeho domečku dorazí i Patrik.

Páteční a nejstarší hostitel pracoval v oboru, Jirka je vyučený kuchař-číšník, jeden čas prý provozoval dokonce vlastní restauraci. Jiřího také ale baví společenský tanec, kterému se závodně věnoval. Jako gay neměl vždy jednoduchý život, léta se také staral o svoji maminku, nyní žije sám. Docela si vystačí, je zvyklý se o sebe postarat. Štípe dříví, kterým si topí, vaří na kamnech a přemýšlí, že domek prodá, až na to už nebude stačit. Na otázky dam vzpomíná, že se na krátkou dobu i oženil, spíš kvůli mamince a lidem, ale nešlo to. Jiří má dospělého syna i vnouče, bohužel se však téměř nestýkají.

Podívejte se na Jirkovu reakci, když zahlédl Patrika:

Jirka si přeje, aby k němu dámy dorazily dříve než Patrik, protože kvůli jeho včerejšímu vyvádění se svolá celá porada. Jak to s Patrikem dopadne? Vetře se nakonec ke stolu? Bude to klidný večer, nebo střet plný urážek a nedorozumění, jak se hostitel obává? Menu poslední večeře je poněkud pamětnické, soupeři čekali od Jiřího upřímně víc. Z předkrmové sýrové a uzené rolky lépe chutná ta sýrová, plněná vajíčkovou pomazánkou. Vepřová polévka s domácím drobením je dobrá, ale mohla by být teplejší i méně mastná.

Podívejte se, co má Patrik za lubem:

Hlavní chod – „žebrácký měšec plněný nivou, americký brambor, dva druhy zeleninového salátu“ – se bohužel zespoda připálil, a protože je z vepřové pečeně, maso je poměrně vyschlé. Oba zeleninové saláty by potřebovaly lépe dochutit a zábava bude taneční – bohužel to vypadá, že se při ní baví lépe hostitel než holky, Tereza se stydí. Piškot s ovocem a želatinou hostitel dotáhne do zdárného konce a sladká tečka má celkem úspěch. Zvládne Jiří i úkol týdne?

Podívejte se, jak se Jirka ve finále odváže:

Tak kdo to v Jihočeském kraji nakonec vyhraje? Zvítězí chutné jídlo, nebo taktika či jiné pohnutky? Bude jeden vítěz, nebo se bude výhra dělit? A jak to dopadne s Patrikem? Sledujte Prostřeno! a vše se dozvíte!

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.