Seriály a filmy

18. července 2019 19:00

Lucie Gretzová

Prostřeno!: Džungle v paneláku a rizoto jako ze školní jídelny!

Kosmetička Eva (31) utvořila v panelákovém 1+1 provensálský ráj, kde však podává české rizoto jako ze školní jídelny.

REPRÍZA Posední hostitelka až do včerejška do jihomoravské partičky zatím moc nezapadla, ale včera se rozmluvila. Čím překvapí Eva své hosty ve finále? Určitě bydlením. Nezadaná hostitelka se osamostatnila a přestěhovala se z Brna do Blanska, kde se jí prý moc líbí. Její byteček ve stylu Provence je útulné hnízdečko s postelí s nebesy, obdivuhodnou koupelnou a spoustou drobností a suvenýrů.

U Evy to vypadá jako v džungly, podívejte se na videu:

Eva je zřejmě romantická duše se zálibou v ezoterice a hosty se nakonec nechá přemluvit, aby jim vyložila karty. Zda se opravdu spojí osud Michala a mladičké Anety, to je zatím ve hvězdách…

Podívejte se, co Eva hostům vyvěští z karet:

Eva překvapí i svým menu, i když asi ne úplně tak, jak by si přála. Soupeřům totiž připadá jídelníček poslední večeře moc obyčejný, za což může zejména hlavní chod, zeleninové rizoto z mražené zeleniny, kuřete a pytlíkové rýže. Eva má takové normální české rizoto jako ze školní jídelny prostě moc ráda. A co má ještě ráda, to jsou dochucovadla, kterými nešetří ani ve svém žlutém kuřecím vývaru se zeleninou, kde chybí zavářka.

Kdo má rád grilovaný hermelín, určitě si pochutná na úvodním chodu, to ale neplatí o Michalovi, který aromatické sýry nejí, proto od Evy dostane ohřátý koupený hamburger. Co si ale o takovém podstrojování myslí spolustolovníci? A úplně naopak než včera u Anety má Eva úspěch se svým úkolem týdne a sladkou tečkou, což je Pacholíkův dezert s ovocem. Těsta hostitelka umí, návštěva to ocení a v závěru si pochutná.

Eva udělala rizoto jako ze školní jídelny, podívejte se:

Jihomoravská parta není záludná, je spíš velkorysá a přející. Kdo bude nakonec ten nejlepší a odnese si šedesát tisíc korun? Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50.

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.