Prostřeno!: Erika už bude muset Aničku utišit

Zdravotní sestřička Milada (37) je sice introvertka, ale v pátek skvěle uvaří a ostatní si získá nejen jídlem.

Jako poslední se k plotně postaví zdravotní sestra Milada, vdaná maminka dvou dětí. Ta už o Prostřeno! něco ví, protože tam vařil její manžel, ale nevyhrál. Bude mít Milada větší štěstí? A prozradí to ostatním? Páteční hostitelka vsadí na česko-slovenskou kuchyni s regionálními i rodinnými recepty. Milada začne slovenskými haruľemi, což je verze slovenského bramboráku se zelným salátem, kde je i slanina. To ale zatím nikdo u stolu netuší… Dieta to není, ale podle reakcí soupeřů dobrota ano.

Podívejte se, jak Erika umlčí Aničku:

Hovězí vývar s domácími nudličkami je asi nejlepší polévkou týdne, nic jí nechybí. Jako hlavní chod Milada připraví svíčkovou. Pečlivá kuchařka si dá s oblíbeným jídlem hodně práce, která je na výsledku znát. A soupeři jsou také zvědaví na přílohu, což jsou jihočeské knedlíky, které prý unesou spoustu housek a každý je ještě pomazaný máslem. Přinese Miladě její svíčková štěstí?

Podívejte se, jak si hosté už dělají z Aničky srandu:

Když si odmyslíme, že poslední tzv. babiččino oříškové potěšení je také vynikající, navíc jde o dort bez mouky, hostitelka soupeře kromě hostiny také zaujme svým rodinným aktivním životem. S manželem se spolu věnují i zdravotnické osvětě a záchranářský kurz si vyzkouší též návštěva. A nakonec pochopíme, proč Milada v pondělí vyhrála u Jany v šipkách – doma totiž tvoří vlastní sehraný rodinný šipkařský tým.

A jak to všechno dopadne? Bude se hrát hra na pravdu? Kdo vyhraje? Nejlepší kuchař, nebo ten, kdo si to nejlépe spočítal? A co Anička? Řekne hostům všechno, co jim chtěla říct? Sledujte Prostřeno! z Plzeňského kraje!

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.