Prostřeno!: Holky se rozdělí na dva tábory

Benjamínek týdne, student práv Aleš (21), se v kuchyni docela potrápí, ale dokáže to zvrátit během zábavy. Velký dojem také vyvolají kytice, která dámám rozdá…

A konečně ve čtvrtek se vařečky chopí jediný muž plzeňského týdne – student práv Aleš. Mladík je nezadaný a žije s kamarády v pronajatém studentském bytě v Plzni, kde si užívá svobodného života. Erika Aleše, který je vždy jako ze škatulky, chvíli dokonce podezírá, jestli není gay, ale prý se mýlí a Aleše svou hypotézou velmi pobaví. Čtvrtý hostitel se během svého večera konečně tváří přívětivěji než dosud, kdy holky podezíral, že ho ignorují a nepustí ke slovu. Aleš je asi poněkud přecitlivělý, zároveň se ale ukáže, že dobře ví, co dělá a jak na soupeřky. Pro dámy by rád připravil moderní menu a nezapomenutelný večer. Jenomže se to všechno trochu zamotá...

Podívejte se, jak se Anička předvádí:

Alešovo menu bude vzhledem k jeho kuchařským schopnostem možná až moc ambiciózní a dá mu pěkně zabrat. Carpaccio z červené řepy s kozím sýrem podává na radu maminky už předvařené, ale domácí chleba k němu bude nedopečený, takže nakonec skončí v koši a předkrm je bez přílohy. Alešova dýňová polévka Erice a Anně chutná spíš jako gulášovka a vepřová panenka upravená metodou sous-vide, na kterou Aleš asi hodně spoléhal, čelí kritice, že maso zůstalo syrové. Nemyslí si to všichni, ale růžová šťáva, která z masa vytéká na talíř, někomu prostě vadí. Holky se rozdělí na dva tábory. A hostiteli potečou nervy, kritiku považuje za taktiku.

Podívejte se na reakce na maso:

Ani šlehačka na panna cottu kuchaři nevyjde, nejde ušlehat. Jak celý večer dopadne? Dokáže Aleš situaci zachránit alespoň dobrou náladou a folklorní zábavou s domažlickými koláči? Umí Aleš lépe zpívat než vařit?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.