Seriály a filmy

13. listopadu 2019 19:00

Lucie Gretzová

Prostřeno!: Horset podává přípitek z kravích rohů

„Jestli se někdo obával večera u mě, tak má proč,“ varuje před svým večírkem exot týdne, zpěvák Horset

Dlouhovlasý zpěvák, který odmítá prozradit své pravé jméno a věk, si říká Horset Vládce. Soupeře, kteří ve čtvrtek čekají asi cokoliv, pozve do svého obydlí ve staré továrně. Je to něco mezi bytem, klubovnou s pódiem, kam se vejde spousta lidí, i zkušebna Horsetovy punkrockové kapely s folkovými prvky. Prostor, kde se hosté určitě nebudou tísnit, působí mnohem lépe zevnitř než zvenku. Má hostitel doma nepořádek, jak si myslí Sabina, nebo je to spíš takový umělecký chaos? Horset je takový Barbar Conan, miluje středověk, návštěvě podá na přípitek medovinu z kravích rohů, všude jsou kožešiny, masky a vodní dýmky, protože vyznává i orientální estetiku. Na druhou stranu ale myslí na životní prostředí, třídí odpad a jde proti konzumu i systému. Hodně cestuje a zimy tráví na Kanárských ostrovech, kde obývá jeskyni a živí se hudbou.

Podívejte se, jak to u Horseta vypadá:

Překvapí tím, že nebude žádná vikingská flákota na ohni, ale podává téměř vegetariánské menu. Má rád přírodní suroviny a v kuchyni, kde neteče pitná voda, hodně improvizuje. Úkol týdne, Horsetův premiérový rýžový nákyp, se mu povede možná nejlépe ze všech. Alespoň David to ocení, chutná mu sladké a na zpěvákově menu si jinak moc nepochutná. Obložené toustíky se salátem, spoustou oliv a hroznovým vínem, se mu zdají na předkrm až moc velká divočina. Většině hostů však zachutná Horsetova fazolová polévka na mexický způsob, prý chuťově bohatá a sytá. A docela k jídlu jsou i těstoviny se zeleninovou, dvojí omáčkou a sýrem. Horset je sice exot, ale taky sympaťák, který se rád baví, směje a raduje ze života. Na zábavu si pozve kolegu, aby předvedl něco ze svého hudebního umění, a zvládne i tvarohový dezert s ovocem, především melounem, naporcovaným též po barbarsku.

Podívejte se, jak Horset zpívá:

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.