Prostřeno!: Hosté si u Zdenky vytvoří nástěnky vizí!

Provozní Zdenka (40) je v restauraci jako doma, jenže doma u plotny je to přece jen trochu jiné…

Rozvedená maminka jedné dcery pracuje jako provozní restaurace a pracuje hodně. Zaujme svým bydlením ve Zlíně v baťovském domku, kde má příkré schody, andělíčky a nástěnku svých snů a vizí. To poslední bude i součástí její zábavy. Zdenka vsadí na menu od šéfkuchaře a vede si celkem zručně. Je rychlá – musí být – páteční jídelníček obsahuje hned dva předkrmy a součástí obou je lískové těsto: poprvé je to sušená švestka v kabátku z anglické slaniny s cumberlandskou nasládlou omáčkou, podruhé je to zapečený losos s koprovým dipem. Někdo nemusí kopr, někomu nesedí cibulačka s vínem, s toustem a parmazánem.

Hosté si u Zdenky vytvoří nástěnku vizí:

Určitě lépe dopadne hlavní chod s panenkou, pepřovou a hříbkovou omáčkou a gratinovanými bramborami; ty ale podle hostů vlastně gratinované nejsou, spíš šťouchané. Posledním chodem je sestřino pokušení, lehký nepečený dezert v italském stylu. Večer to bude neklidný a stále se bude hledat největší taktik. Najde se? Kluci si myslí na Zdenku, ale kterou? Ve finále pohoda prostě nevládne, i když se hostitelka snaží. Hodně se bude mluvit o Romanovi a jeho životním stylu. Všichni mu domlouvají a on je z toho celý nesvůj. Taková kritika by se ale nelíbila nikomu. Stane se z toho taková hra na pravdu. Kdo se bude chtít vyjádřit, ten se vyjádří. S jakou se hosté rozejdou?

Hosté se bojí o Romanovo zdraví:

Jak to všechno ve Zlínském kraji dopadne? Kdo to celé vyhraje? A bude to výhra zasloužená? Sami můžete vzít spravedlnost do vlastních rukou a určit, kdo z pětice amatérských kuchtíků uvařil nejlépe!

Podívejte se na největí chyby tohoto týdne:

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.