Prostřeno!: Hosté si ve finále připadají jako ve vybrané restauraci

Poslední hostitel Vláďa (42), rozvedený táta dvou kluků, to má rád ostré. A hosté si ve finále připadají jako ve vybrané restauraci.

Poslední večeři a celé finále nachystá číšník Vladislav, který tráví volný čas nejraději se svými syny. Hosté jsou zvědaví, co od pátečního hostitele čekat – zatím je pro ně tak trochu nečitelný. Pro své soupeře si Vláďa připraví pestré menu s využitím hned několika světových kuchyní. Inspiroval se na internetu, v restauraci, něco do vaření dal samozřejmě i sám ze sebe, gastronomie ho zajímá. Na balkoně s výhledem do kraje pěstuje nejen bylinky, ale třeba i papriky. Pálivé. Poslední hostitel má rád pikantní chutě, voňavé vaření, bylinkami nešetří.

Vláďa má chilli hodně rád:

Překvapí svým předkrmem. Plněná rajčátka chutnají všem, jen pro Pavlu je smažená paprička až moc pálivá. Netvrdil ale Vláďa, že čerstvá rajčata nejí? Nejslabším chodem je asi skalická bramboračka, která obsahuje smetanu a trochu připomíná kulajdu. Bude Vladislav lepší kuchař, nebo hostitel? Jako číšník by měl mít péči o hosty a prostírání v malíku. Vláďa obojí dobře zvládá a klidně se pustí i do domácího pečiva nebo pečeného dezertu. Poslední večeře všechny příjemně překvapí, jí se i očima, boduje povedený úkol týdne i střelená dětská zábava: 1) Plněná rajčátka a jalapeňos se sýrem v těstíčku a smetanový dip 2) Skalická bramboračka 3) Vepřová panenka s pečenými bramborami s tymiánem 4) Cheesecake s čokoládou

Podívejte se, jak se hosté baví během čekání:

Tipnete si, kdo to v Ústeckém kraji vyhraje a odnese si krásných 60 000 korun? Sledujte Prostřeno! a hlasujte pro svého favorita! Laťka je nastavena docela vysoko…

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.