Prostřeno!: Hostitelka dostane kradenou kytku

Poslední hostitelka Alena (48) je vdaná maminka dvou dětí, hosty pozve do útulného zabydleného domova a pěkně se o návštěvu postará.

Paní Alena je ze všech zúčastněných asi nejvíce vyvařená kuchařka a je radost ji při práci v kuchyni pozorovat. Rychlá, a zároveň klidná, nápaditá, jde jí to svižně od ruky. Možná drobné Alence opravdu pomáhá její talisman anděl, sošku si přinese do kuchyně, aby nic nepřipálila.

Podívejte se, jak to Mirek vyřešil s kytkou:

Na poslední hostitelce není nervozita skoro vůbec znát a vše se jí vydaří, jen přílohu k hlavnímu chodu udělá radši podruhé, protože „brambory v bylinkové krustě“ pustily moc vody. I Alena má stejně jako Jitka radši lehčí kuchyni a nešetří s bylinkami. Těch nabídne pestrou škálu. Jsou ve vitamínovém dipu, který podává k předkrmu, rohlíčkům z listového těsta plněným šunkou.

Podívejte se, kdo je tento týden největším jedlíkem:

Milovnice rukoly se může pochlubit vlastním receptem na rukolovou polévku s krutony a parmazánem, ta vzbudí u hostů zvědavost. Tenhle týden pořádný vývar prostě nebude… Plněná kuřecí prsa schwarzwaldskou šunkou, sušenými rajčaty a špenátem jsou pořádné porce masa s dvojitou náplní. Mirek a Patrícia se na hlavní chod sice moc netváří, ale ostatní si pochutnají a Michal si opět přidá.

Podívejte se, jak Patrícia kritizuje:

Ani on už pak nemůže asi nejlepší a nejhezčí moučník týdne. Alena návštěvu „dorazí“ nejen vtipným, ale i chutným úkolem týdne, konečně dojde i na pěnu. Soupeře ve finále zajímá, jak kdo bodoval. I to prozradí páteční „chvilka pravdy“.

Podívejte se, kdo je podle Aleny taktik:

Jak zlínský týden nakonec dopadne? Kdo to celé vyhraje? Zvítězí dobré jídlo, nebo taktika?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.