Prostřeno!: Hosty hlavně zajímá, proč se František ještě neoženil

Více než menu bude uprostřed týdne hosty zajímat, proč se otec tří dětí František (36) ještě neoženil s jejich maminkou.

Středeční večeři nachystá v bytě, který sám zrekonstruoval, živnostník František z Žatce. Také on dělá ve stavebnictví a jsou to tak trochu práce všeho druhu. Dobrosrdečně působící Franta má tolik práce, že se ještě nestihl oženit s jedinou maminkou svých třech dětí. A to by snad chtěl ještě čtvrtého potomka! To prý ale bez svatby už nepůjde! Hosty bude zajímat, proč si Franta mámu svých dětí ještě nevzal.

Podívejte se, jak jsou hosté zvědaví:

Středečnímu hostiteli sice pomáhala při vymýšlení menu celá rodina a do pořadu ho přihlásili jeho kluci, jenomže ne všechno hostům zachutná. Od stolu se ozývá kritika. Plněné žampiony nejí Václav, jako polévka je k Oliverově nelibosti opět hovězí vývar, který tak nabídne možnost srovnání s pondělkem. Bude Frantova polévka lepší než Vaškova? Příliš nezaujme ani vepřová panenka, kterou doprovodí šťouchané brambory a špenát. Následuje banánový řez s karamelem a čokoládou, ten má asi největší úspěch.

Zábava bude hodně smutná, především pro Vaška:

Franta v průběhu svého hostitelského dne prostě pochopí, že Prostřeno! je úplně jiné pasivně před obrazovkou a pak aktivně před kamerou. Jeho večírek nevytrhne ani zábava, ze které mají hosté rozporuplné pocity. Tanec na vozíku (maminka Frantovy partnerky je handicapovaná) měl být spíš optimistickým zážitkem, ale Vašík si během něj pořádně pobrečí, když si uvědomí, že takhle pravděpodobně skončí jeho syn…

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.