Prostřeno!: Irina Pavla už nechce

Irina (43) si včera padla do náručí s Pavlem. Dnes má pocit, že to uspěchala. Jak se jí podaří poslední večeře?

Jako poslední se v pátek lásku pokusí najít rozvedená Irina. Je to samostatná a pracovitá žena se spoustou zájmů. Pochází z Ruska a v Čechách je už přes dvacet let. Žije v bytovce na venkově, kde má i svoji zahrádku, ráda sleduje akční seriály. Nechce děti a sportuje i doma, kde má spoustu cvičebních pomůcek, to bude i součástí zábavy. Po včerejším úspěšném večírku u Veroniky to bude mít Irina v kuchyni těžké, ale doufá, že zaboduje se svým zčásti ruským menu. Pro finální menu si hostitelka hodně věcí připravila předem, na kameru jen předvede postup.

Podívejte se, jak teď vypadá situace s Irinou a Pavlem:

Na překrm připraví chléb z domácí pekárny a vlastní domácí sýr naložený v bylinkách a oleji, který se zdá Ivě docela slaný a ostrý. Již čtvrtý vývar s játrovými knedlíčky je dost mastný, polévka je z hovězího i vepřového masa s morkovou kostí, hosté by si v pátek dali raději boršč. A celkem sytý je i hlavní chod, hostitelčin recept nazvaný „líní golubci“. Jídlo známé od Slovenska přes Ukrajinu až po Rusko si hostitelka chtěla trochu ulehčit, proto masové koule s rýží nebalila do zelných listů, ale upekla je zvlášť. Předem si připravila i přesladký medovník, který je velmi pracný a musí se dobře rozležet.

A jak to má s Pavlem? Jako na houpačce. Včera to vypadalo, že je ruka v rukávu, ale v noci se Irina převalovala ve své velké posteli, kde by sice už nechtěla být sama, jenže s Pavlem si to zatím představit nedokáže. Prý cítí, že má v sobě málo ohně a je moc nezkušený. Obě brunetky, Iva a Veronika, jsou z vývoje zklamané, tolik se snažily dát ty dva dohromady…

Podívejte se na reakci, když Irina zjistí, že Pavel poslouchá dechovku:

Jak skončí tenhle speciální týden? Kdo vyhraje? Zvítězí dobré jídlo, nebo taktika? A najde láska toho pravého? Pokud ne, ti, co si nepadnou do oka u stolu, mohou dostat druhou šanci od diváků. Proto sledujte Prostřeno! Je to i vaše šance na lásku!

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.