Prostřeno!: Jak se asi povede Pražákovi na Moravě

Pojišťovák Radim (40) sice pochází z Prahy, ale na jižní Moravě se usadil, založil rodinu a má to tu moc rád.

Ve středu předvede, co u plotny dovede, ženatý tatínek malé dcerky. Ten se na jižní Moravě nenarodil a je to, jak říkají místní, naplavenina až z Prahy. Radimovi se ale na jižní Moravě zalíbilo, má tu dům, který postupně rekonstruuje, líbí se mu zdejší malebný kraj, zvyky i pohodový život, samozřejmě tu má také svoji rodinu. U plotny si Radim právem hodně věří, jeho jídlo vypadá lákavě, je to sebevědomý hostitel a pro svoji návštěvu má nejen dobré jídlo, ale i zábavu, která partu ještě více sblíží.

Podívejte se, jak správně míchat:

Radim si poradí i s Bohoušem, jehož odborné komentáře už začínají být uprostřed týdne otravné. Radim nepodává okoukané recepty, ale jídla, která se osvědčila v rodině nebo jsou něčím zvláštní. Takové jsou tyčinky z listového těsta s mozzarellou a česnekovo-pažitkovým dipem, velký úspěch má jeho chutná kapustičková polévka a netradiční je i česká „čína“ v podobě „tátovy směsi“, kde je i kořenová zelenina. A také nijak složitý, ale opět zajímavý je poslední chod – máslové pokušení.

Podívejte se, jak to mají soutěžící s taktikou:

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.