Prostřeno!: Jakub zaujme svým životním příběhem!

Kurýr a mladý tatínek Jakub (27) zaujal svým tetováním a životním příběhem.

V úterý se k plotně postaví kurýr balíkové služby Jakub, který hosty seznámí se svým tetováním a pohnutým životním příběhem. Tatínek malého syna se už musel poprat o život, prodělal onkologické onemocnění a doufá, že jeho život už bude jenom lepší. Možná proto se teď ničeho nebojí.

Podívejte se na Fénixe na Jakubových zádech:

Jakub pracoval jako barista a s tím bude souviset i jeho zábava. Něco už možná zapomněl, přesto předvede celkem efektní ohnivou show. A jakou show předvede na grilu na zahrádce svého domku? V kuchyni se bude Jakub hodně snažit, ale nevyhne se překážkám.

Jakub už má dítě:

Začne dobře, bohatým salátem s kuřecím masem, ale jeho tomatová polévka s tarhoňou zůstane bohužel studená, což třeba včerejší hostitelce vadí. A zradí ho gril, na který tolik spoléhal. Rozpálí se pozdě, stávkuje a hosté čekají. Dočkají se u Jakuba masa, brambor a řeckého salátu? Kuba je zábavný a upřímný hostitel, který navíc zaujme svým optimismem a snahou porvat se s životem. Jak vyjde bojovníku Kubovi jeho úterní zápas o šedesát tisíc korun? S odvahou se pustí i do moučníku, který dost připomíná včerejší sladkou tečku.

Roman se svěřil s opileckých zážitkem:

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.