Prostřeno!: Jana za rok zhubla 40 kilo

Manažerka a maminka Jana (44) ráda dekoruje svůj dům. I její jídlo má připomínat jarní louku.

Starostlivá maminka syna Filipa moc ráda dekoruje a na jejím rodinném domě je to znát. Hostům doma nachystá pořádné velikonoční menu – soupeři dostanou vaječnou tlačenku, ale také kuře, vepřové a vývar. I když by to Jana chtěla mít dokonalé, ne vše se jí povede. Ale ani poněkud vysušené vepřové náladu nezkazí, jsou přece Velikonoce, svátky jara, klidu a pohody.

Jana povídá o svém hubnutí:

Třetí hostitelka z velikonočních tradic dodržuje barvení vajíček a koledování. Kromě kraslic připravuje velikonoční výzdobu, chystá dům a pohoštění pro koledníky, kterých u nich na vesnici bývá opravdu hodně, peče beránka. Na zábavu přijdou zazpívat kamarádi a spolu s hosty vytvoří dohromady nějakou velikonoční dekoraci.

Jana prozradila, jaká zvířata chová:

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.