Prostřeno!: Jedna soutěžící se psychicky zhroutí během zábavy

Těhotná Kateřina (29) pozve soupeře na venkov a podává večeři převážně z domácího chovu. Bio suroviny nadchnou Gábinu, citlivou Annu to ale zaskočí…

I druhá hostitelka má široký záběr – zvládne své povolání, ale i docela velké hospodářství a zahradu, navíc čeká druhého potomka. Kateřina žije v domě se svou šestiletou dcerou a maminkou a s přítelem se těší na syna, je už v sedmém měsíci.

Podívejte se, jak Katka připravuje minikoláčky:

Chovají králíky a ovečky, všechno je u ní bio, doma mají také kočku a psa. Všechna tahle zvířátka návštěvu potěší během šmejdění po stavení a přilehlém okolí. Kateřina má ke své zvířeně praktický vztah, chová ji pro maso, nejsou to žádní mazlíčkové. Jenže nejstarší Anna to má přesně naopak, a proto ji nepotěší, když zjistí, že králík (opět na červeném víně jako včera) bude nejen na hlavní chod se šťouchanými brambory, ale dokonce i knedlíčkový vývar bude králičí. Katka na ni ale myslela a králíka, kterého Anička vnímá spíš jako mazlíka, jí vyměnila za krůtí maso.

Podívejte se, jak to Anička nezvládne:

Všechno je chutné, ale k dokonalosti přece jen něco chybí – občas je jídlo přesolené nebo vysušené. To platí o předkrmu i o úkolu týdne, bramboráčku z batátu, a také o dezertu, na který se moc těšila včerejší hostitelka Gabriela. I zábava souvisí s jídlem. A zatímco Gábina je ráda, že se může přiučit, jak se dělají domácí vepřové a jehněčí klobásky v pravém střívku, Anna raději odjede od stolu, protože se jí neudělá dobře. První Katka už jednou kdysi v pořadu vařila, kdy to na sebe „práskne“? A podaří se jí napodruhé zvítězit?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

Už máte novou kuchařku Prostřeno!? Prostřeno! slaví 10 let a kuchařka vydaná k tomuto jubileu je plná tipů pro amatérské kuchaře… Klikněte pro více informací.

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.