Prostřeno!: Josef to s přípravou dopředu poněkud přehnal

Nepřehnal to údržbář Pepa (30) s přípravou? Jak moc mu pomáhala přítelkyně?

Ve čtvrtek předvede, co u plotny dovede, mladý tatínek sedmiměsíčního syna. Josef doma v kuchyni prý pravidelně trénuje. A trénoval i před svým soutěžním večerem, na který se důkladně připravil. Až tak, že to s přípravou dopředu poněkud přehnal a ostatní soutěžící pojali podezření, že čtvrtému hostiteli dost pomáhala jeho drahá polovička. Že by Pepa podváděl? Vsadí na jehněčí a bílou polévku, o které se bude hodně mluvit, protože bílá polévka nevzbuzuje moc velké sympatie.

Josef si spoustu věcí připravil den předem:

Taky se bude hovořit o Velikonocích v Pepově pojetí – ty se tradičně smýšlejícím hospodyňkám zdály až moc odvážné. A co znamenají Velikonoce pro Josefa? Převážně čas strávený v rodinném kruhu, chodí na společné procházky a z tradic dodržují pečení velikonočního beránka, barvení vajíček a jarní barevnou výzdobu domácnosti. Hosté si od Pepy odnesou ošatky jako dárek a vzpomínku na společně strávený večer.

Josef trénoval také během Prostřeno! v rodinném kruhu:

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.