Prostřeno!: Karel shodí vousy během natáčení a nadchne zábavou

Ani šéfmontér a domácí kutil Karel (40) nebere svou večeři na lehkou váhu. Během natáčení shodí vousy a soupeře pozve na paintball.

Sympaťák Karel miluje svou rodinu a udělal by pro ni první poslední. Momentálně přebudovává na komfortní bydlení svoji chatu, kde se hostům líbí. I Karel má v bytě zajímavé domácí mazlíčky, kteří hostům zpestří šmejdění, jedním z nich je chameleon. A protože Karlovi na průběhu i výsledku finále hodně záleží, vaří poněkud chaoticky, i když je jasné, že nevaří poprvé a v kuchyni si ví rady. Troufne si nejen na vánočku, ale třeba i na líčka, která budou tento týden už podruhé, ve finále telecí a se šípkovou omáčkou. To je výzva!

Podívejte se na ohlasy na pomerančovou polévku:

Poslední večeře se ponese v moderním duchu, ale bude to stačit na vítězství? Jenže té sladké chuti bude až moc. První avokádový dip s tousty je pro Květu příliš pálivý, nejméně povedená se všem zdá „mrkvová polévka se zázvorem a pomerančem“. Karel nedal do krému vývar ani kostku, tu totiž neuznává. Jenže když se pokusí o opravu, ani pak to nevyjde. A šípková omáčka k telecím líčkům je též nasládlá, Petr i ostatní si přesto pochutnají, jen Květa moc ne.

Hledá se taktik:

Cukru by zato více snesl poslední borůvkový cheesecake, který dal kuchaři také zabrat. Čím si ale hostitel hned v úvodu šplhne, to je zábava. Pozve hosty ven na paintball – snad si moc neublíží… A v závěru se bude v partě hledat taktik. Karel je jedním z podezřelých. Oprávněně?

Karel vánočku málo osladil:

Téma taktika se bude náležitě probírat a dojde na zajímavé rozuzlení. A kdo celý nakonec vyhraje? Bude to výhra zasloužená, nebo vzbudí emoce? Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku!

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.