Prostřeno!: Katka dostane od své největší rivalky dost nevhodný dárek

REPRÍZA Průvodčí ve vlaku Kateřina (28) si docela věří, nakonec ale bude hodně zklamná. Proč dostane od své největší rivalky rýč?

Na Kateřině, o které si většina soutěžících myslí, že je největší hráčkou toužící po vítězství, je vidět, že umí vařit. Studovala hotelovou školu a hosty pozve na sídliště na Kamýk. V jejím bytě je vidět, že jí hodně záleží na manželovi, se kterým se seznámili ve vlaku. Co všechno soupeři uvidí na soukromých fotkách v ložnici? Katka se během týdne dostala do křížku například s vegetariánkou Nikoletou. Té vadí, že Kateřina vše kritizuje a do všeho rýpe. A poslední hostitelka si zase zakládá na tom, že všem řekne pravdu do očí. Nikoleta tak místo dárku donese rýč – protože celý týden ryla. Bude rýt i ona do ní? Nálada bude třaskavá a dojde i na slzičky.

Podívejte se, co Katka dostane:

Katka věří svému asijskému menu a neunese zklamání z reakcí hostů. Dalo jí totiž hodně práce a ona rýži miluje. Na úvod vsadí na cibulové kroužky a udělá je hned ve dvojí verzi: jednou obalené slaninou a jednou smažené v těstíčku. Co s tím, když ale Nikoleta cibuli nesnáší? Dlouho se rozhoduje, jestli udělá zvláštní bezmasé menu pro svoji největší rivalku, jak to ale dopadne po provokaci s rýčem? „Dělá mi potíže u stolu, dostane normálně porci s masem!“ rozhodne nakonec Kateřina.

Podívejte se, jak jde Katce pečení:

A jak uspěje se svým asijským menu třeba u Adriana, který má orientální kuchyni rád? Nebude čínská polévka a thajské kari s jasmínovou rýží pálivé až moc? Zklidní atmosféru koláček s rozvarem z lesního ovoce nebo vlastnoručně připravené drinky během finální zábavy? Dívejte se! Jak dopadne celý pražský týden? Kdo vyhraje? A bude to výhra zasloužená?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.