Prostřeno!: Kluci si o Michalovi myslí, že je podpantoflák

Bude mít malíř a lakýrník Michal (27) kde vařit? Vzala ho už partnerka na milost?

Mladý živnostník od pondělka řešil rodinné drama. Hádka se starší přítelkyní, s níž vychovává děti, je už naštěstí minulostí a Michal může uvařit v klidu doma. Aby ne, vždyť sama partnerka ho do pořadu přihlásila… Dozvíme se, co hádce předcházelo a jak probíhalo udobřování. Vše je na dobré cestě a Michal se už může soustředit na své vaření. Michalovo menu překvapí, vsadí na ryby, které má rád. To se ale bohužel nedá říct o všech ostatních, navíc se na hlavní chod dlouho čeká.

Podívejte se, jak se kluci Michala opatrně ptají, jestli podpantoflák:

Příprava menu se poněkud zašmodrchá a hosty nijak neoslní nejen drahý candát, ale ani špenát či brokolicový krém, který je řídký a ani krémový moc není. A první „salámové dortíky“ nejsou nijak zvlášť salámové, zato milovníci česneku, kam se asi počítá i hostitel, si přijdou na své. Jako rychlovka pro návštěvy je to ale zajímavý recept. Zachrání situaci sladká tečka – domácí tvarohový krém s pečeným ovocem – nebo zábava? Michal své soupeře nechá malovat na zeď, protože jako lakýrník a malíř nemá určitě žádný problém, zeď opět úspěšně a rychle přetřít. Je ale možné, že si ty malůvky nechá jako vzpomínku na natáčení…

Bude se hodně čekat:

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.