Prostřeno!: Koleje a vlak na zahradě? Tak to má první hostitelka Květa!

Další Prostřeno! bude jihočeské, a ženy budou mít mírnou převahu.

Jihočeské Prostřeno! s ohledem na jarní čas potrápí všechny soutěžící úkolem týdne. Budou připravovat nádivku. Kdo připraví domácí recept, kdo sáhne po internetové nápovědě?

Podívejte se na exkluzivní upoutávku:

Soutěžící budou opět bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může vynést deset tisíc navíc. Ze stejné částky se může těšit i jeden z diváků, pokud bude mít trochu štěstí. Sledujte Prostřeno!, hlasujte a třeba to budete právě vy!

Jako první se postaví k plotně Květa (26). Ta ráda maluje, šije a baví ji všechny ruční práce. Sama o sobě tvrdí, že je přátelská, otevřená, pracovitá, občas je ale také líná a bláznivá. Květa se netají tím, že o vlasy přišla kvůli lepidlu, a hostům sdělí, že nemůže konzumovat alkohol. Připraví jim domácí kuchyni – gulášek, knedlík, paštiku, hovězí vývar a ztracené meruňky. Menu to snadné není a Květa se v kuchyni zapotí. Stihne všechny chody připravit? A jaké bude její menu?

Druhý večer bude v režii pracující studentky Leony (24). Jejím největším koníčkem je vaření a cestování. Leona si myslí, že je nekonfliktní a přátelský člověk. V kuchyni ráda experimentuje. Vsadí na asijskou kuchyni. Tu má totiž ze všech nejraději. Podávat se bude trhané vepřové a další dobroty. Jenomže ne všechno se dokonale povede. Maso bude tuhé a bude toho víc na kritizování. Podaří se Leoně večer zachránit? Co se týká menu, jistě ne.

Ve středu se k plotně postaví benjamínek skupiny Matyáš (16) – nejmladší z celé party, teprve 16letý student střední školy. Rád hraje počítačové hry, poslouchá hudbu a sleduje filmy. Jeho přihlášení do pořadu chtělo velkou dávku odvahy. Netají se totiž tím, že vůbec nevaří, a přitom si troufá se k plotně postavit. A menu připraví moderní – podávat se bude uzený losos, hovězí vývar, kachní steak a dezert ve skleničce. Na začátečníka dobré! Jak středoškolákova kuchyňská premiéra dopadne? Pomáhat bude babička na telefonu a maminka osobně. Co bude potřeba, to okoukne. A bude muset uklidit všechno nádobí.

Čtvrteční večer patří pracující studentce Barboře (22). Ve volném čase ji baví sport, vaření a různé kulturní akce. Ráda tráví čas se svými přáteli. Hosty pozve do studentského bytu a připraví jim moderní menu. Jenomže jeho příprava nebude bez problémů... Kuře à la bažant bude nejdříve syrové a pak tuhé. Podaří se ho zachránit? Jak dopadnou další recepty a jak celý večer? Dokáže Barbora včas uvařit, a ještě pobavit? Budou k hostitelce hosté shovívaví, nebo přehnaně kritičtí? A má její menu šanci na výhru? Co bude podávat?

V pátek předvede, co u plotny dovede, maminka na mateřské dovolené Monika (27). Ta má na čele bindi (indickou tečku), a ne náhodou. Její partner je totiž Ind. A tak doma vaří indickou kuchyni, kterou připraví také pro své hosty. Zachutná hostům indická kuchyně? Těšit se na ni budou určitě. Ale zvládne ji Monika připravit? Kuchyně je to náročná, a ne všechno se povede. A budou se rozdávat tečky na čelo? Jak celý týden dopadne? Vyhraje dobré jídlo, nebo zvítězí jiné pohnutky?

Dívejte se od pondělí do pátku od 17.50 na Primě a hlasujte. SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Užijte si také další oblíbené pořady, seriály a filmy, které pro vás máme k přehrání ONLINE a zdarma na iPrima.cz:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.