Prostřeno!: Květa má nervy na pochodu a bude muset improvizovat

Květoslava (36) z Kamýku se během svého večera potýká s maličkým bytem i rodinnými zmatky. Pomůže jí dcera?

Čtvrteční soutěžní večeři připraví paní Květoslava, která je momentálně nezaměstnaná. A potřebuje vyzvednout dítě z družiny, to se ale nějak logisticky nedaří, nakonec musí Květa improvizovat a čas i její nervy jsou na pochodu. Příprava večeře dá hostitelce docela zabrat smůla se jí lepí na paty. Co se může, to se pokazí. Květoslava na chvíli zapojí do loupání brambor i dceru. Už tak bojuje s časem i prostorem a buchta vyndaná z trouby ještě ke všemu praskne… Jak ty stresy Květa zvládne a jak si poradí?

Podívejte se, jak Květy dcera pomáhá:

Soupeři se budou v obytné kuchyni cítit opět trochu stísněně, momentálně je ale zajímá jiná otázka. Při šmejdění odhalí, že má Květa mnohem mladšího přítele, který je ještě ke všemu muslim! To je hned spousta otázek ohledně hostitelčina soukromí i budoucnosti. Květoslava si s tím ale hlavu neláme, nakonec zvládne i docela pracný hlavní chod a své hosty při dětské zábavě docela rozesměje.

Podívejte se na Květu v kuchyni:

Předkrm si vybrala jednoduchý – rajčata plněná tuňákem a vejcem jsou syrová, uvnitř je pomazánka. Jako druhý v pořadí je další hovězí vývar, hosté mají tudíž možnost srovnání. Zelný list plněný hovězím masem a rýží zná Květa z domova, k jídlu podává oblíbené šťouchané brambory. I když je to takové domácké jídlo, Květa to má „v paži“ a chutná dobře. Již zmíněný moučník je spíš buchta s tvarohem, strouhanými jablky a čokoládou, který neurazí, ani nenadchne.

Buchta moc nezaujala:

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.