Prostřeno!: Laďka nasadí laťku vysoko hned na samém začátku týdne

Prostřeno! bude opět velmi zajímavé. Tři ženy a dva muži se sejdou u prostřeného stolu, aby předvedli, v čem tkví kouzlo jejich kuchyní.

Ovšem tento týden bude napínavý a výsledkem asi velmi zamíchá úkol týdne, který na první pohled nevypadá složitě, je ale pořádně náročný. Ten, kdo nedělá omelety pravidelně, může pohořet. Kdo je tedy nakonec zvládne připravit a zakomponovat do menu tak, aby ostatní nepoznali, že jde o úkol týdne? A zvládnou se s tímto úkolem soutěžící poprat? Jaký je váš názor?

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést deset tisíc. Ze stejné částky se pak může těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna i podruhé na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Maminka na mateřské Ladislava (35) si do Prostřena přišla pro nové zkušenosti.

Vystudovala střední školu s maturitou, obor oděvnictví. Pracovala v kasinu na pokladně a momentálně je na mateřské dovolené. Žije jedenáct let s přítelem a společně mají dvě holčičky – čtyři roky a devět měsíců. Do pořadu ji přihlásila kamarádka a Ladislava si řekla, že by to mohla být dobrá zkušenost. Pokud by vyhrála, tak by to pořádně oslavila s kamarády.

Úterý: Důchodkyně Jarmila (62) se snaží účastí v Prostřeno zapomenout na vše ošklivé, co jí život přinesl.

Dříve pracovala jako uklízečka a pak byla pěstounkou. Má druha Jana. Dítě má bohužel už jen jedno – syna (31 let), který má pět dětí. Život Jarmile přinesl hodně bolesti a ztrát a ukázal jí, že to není pohádka. Je šťastná za rodinu, kterou má, a hodně radosti jí dělají vnoučata. Jarmila sleduje pořad každý den a byl její sen si to jednou vyzkoušet. Synova přítelkyně jí přichystala překvapení a do pořadu ji přihlásila. Budou chutě její budoucí snachy stačit na výhru?

Středa: Dozorkyně Jolana (47) má loajální dceru, která miluje její kuchyni. Proto matku přihlásila.

Je rozvedená a žije s přítelem ve společné domácnosti, oba dva pracují ve Vězeňské službě ve Věznici Kynšperk nad Ohří. Jolana má dvě dcery – Petru (26 let), Denisu (25 let) a je babičkou tří vnuček – Natálky (7 let), Adrianky (5 let) a Leontýnky (8 měsíců). Petřin přítel má dvě děti z předešlého vztahu. Ve veselé domácnosti se hodně vaří. Bude ale každodenní praxe stačit na výhru?

Čtvrtek: Vedoucí provozu Filip (31) se do pořadu přihlásil sám. Měla ho totiž ráda jeho maminka, než zemřela.

A on jí chce ukázat, že se do něj dá dostat a možná i vyhrát. Filip vystudoval sportovní základku, poté střední podnikatelskou školu a nedodělal sportovní vysokou. Pracuje druhým rokem jako vedoucí provozu v lázeňském bistru na kolonádě. Jeho práce ho baví a je zde spokojený. Žije se svým otcem v bytě. Má byt po zesnulé mamince, ale ještě neuběhla dost dlouhá doba a sám se v tom bytě dosud necítí dobře. Má přítelkyni, která studuje vysokou školu v Praze, a tak s ní tráví čas v Praze nebo v Lokti, odkud pochází. Do pořadu se přihlásil sám, protože by rád zkusil něco nového a přijal výzvu uvařit pro cizí lidi. Podaří se mu oslnit a vyhrát?

Pátek: Majitel masny Roman (46) miluje jídla z grilu. Ocení je také jeho soupeři?

Roman se vyučil na elektromechanika. Nyní je majitelem a provozovatelem obchodu s masem a uzeninami. Původně zde začínal mýt nádobí a postupem se vypracoval na majitele. S manželkou Šárkou má dvě děti – syna Radima a dcera Tínku. Do pořadu ho přihlásila sousedka – kamarádka Marcela, která si myslí, že Roman umí dobře vařit. Pokud by vyhrál, tak by peníze věnoval na benefiční akci.

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude odhaleno, čí taktika měla smysl a kdo vsadil na nesprávné recepty i chování. O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.