Prostřeno!: Leje jako z konve a Jitka schytá studenou sprchu

Pohodový Adrián (42) provozuje čerpací stanici. Vaření má jako velké hobby a skromně o sobě tvrdí, že je cílevědomý. Půjde si za svým a vyhraje?

Adriána osud zavál ze Slovenska až do Středočeského kraje. A žije se mu tu krásně. Přesto se nostalgie během jeho večera objeví. Servírovat bude slovenské speciality. Dokonce dezert svého dětství. Oslní své spolustolovníky, nebo ti by si raději dali klasické tiramisu?

Podívejte se, co hostům znepříjemní večer:

Do soutěže Adriána přihlásil kamarád, který je přesvědčený o tom, že právě Adrián skvěle vaří a že má tedy jasnou šanci na výhru. Bude tomu ale tak? A jak bude vypadat jeho úkol týdne?

Podívejte se, jak Jitka dostane studenou sprchu:

Povede se Adrianovi oslnit, nebo se kvůli tomu, že příliš vzpomíná na své dětství a slovenskou klasiku, stane jeho soutěžní večer propadákem? Je fakt, že o infarktové okamžiky nebude nouze. Sledujte Prostřeno! už ve čtvrtek!

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.