Prostřeno!: Leona hosty přivítá v luxusní vile

Podnikatelka Leona (50) se rozhodla předvést, co umí v kuchyni.

Leona je podruhé vdaná, s druhým manželem žije 15 let, společně mají jedno dítě, ale celkem vychovali dvě děti. Dvě děti s nimi stále žijí a dvě už mají vlastní bydlení. Doma jim dělají společnost tři psi, kteří jsou jejich mazlíčci.

Podívejte se, jakou exotickou pochoutku Leona naservíruje:

S rodinou společně tráví hodně času, společně cestují a pořádají různé akce. O tom, že jí jde především o zábavu, svědčí i přístup k výhře: Tu by věnovala útulku pro psy, případně by něco rozdělila mezi spoluúčinkující.

Podívejte se, koho soutěžící označí za taktika:

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude odhaleno, čí taktika měla smysl a kdo vsadil na nesprávné recepty i chování. O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.