Prostřeno!: Lucie odmítá jíst to, co podává hostům

Listonoška Lucie (40) maso skoro nejí, ale hostům nabídne panenku. Ocení to?

Lucie své hosty nepozve domů, ale do bytu rodičů svého přítele. To by jí mohlo ubrat nějaké body, stejně jako fakt, že nejí maso, snad jen kuřecí. Lucie pro to má své důvody; během studia prý zažila praxi v potravinářském provozu, který ji odradil od konzumace masa. Lucka v tom ale není stoprocentně důsledná, slibuje, že občas něco ochutná, hlavně drůbež. Ovšem sama na to jde od lesa a pro hosty na hlavní chod udělá dokonce osvědčenou panenku!

Podívejte se na reakrce na maso:

Spolustolovníci to řeší mnohem víc, než je to Lucii, které by čtyřicítku nikdo nehádal, milé. Někdo ji kvůli tomu považuje za taktičku. Ovšem to, že slaninu nedá do úst, pravidelně cvičí a jako listonoška nachodí kilometry, je na její dokonalé postavě znát.

Podívejte se, jaké neštěstí měla Lucie se slaninou:

Soupeřům hostitelka nabídne zdravý zeleninový předkrm z plněné zavinuté cukety. Po včerejšku bude po česnečce cibulačka, ta ale na rozdíl od předkrmu, kam by se měl vejít i úkol týdne, nedopadne úplně podle hostitelčiných představ. Vepřová panenka, špenátový přeliv, pappardelle – to je chutné hlavní jídlo s celkem nezvyklou přílohou. Široké nudle jsou příjemná změna. Poněkud napjatou atmosféru, která vznikla u stolu kvůli masu a Tomášovým všetečným dotazům, uvolní zábava, což je nasávání vína koštýřem, která hosty pobaví, a Tomáš se může pochlubit velkou kapacitou svých plic.

Jako poslední chod soupeři dostanou lehký jogurtový koláč, ve kterém je hodně želatiny, na té Lucie nešetřila. A kvůli tomu si Tomáš myslí, že Luciino vegetariánství je spíš jen póza, protože správný vegetarián přece želatinu nepozře.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.