Prostřeno!: Martina je Petřin opak, uvaří modernu

Mladá maminka Martina (30) je Petřin opak. Uvaří moderní večeři a hosty přivítá ve velkém domě.

Štíhlá plavovláska Martina působí trochu přísně a rázně, také si stěžuje, že jsou její kolegové až moc tišší a zakřiknutí. Dokáže to zvrátit a rozproudit zábavu? Martina hosty pozve do Trnavy u Třebíče, kde bydlí ve dvougeneračním domě s manželovými rodiči, k bytu ještě patří zrekonstruované podkroví, kde je dost místa pro zábavu, dětské hry i hosty. Martina přiznává, že vztah k vaření má jako na houpačce: někdy ji to baví, jindy naopak, stejně ale musí vařit denně. Klidně by si však našla jinou zábavu – miluje pohyb, celá rodina se věnovala a věnuje hasičskému sportu.

Podívejte se, co si Petra myslí o dýni:

Tomu odpovídá i čtvrté menu – je odlehčené a moderní. Jen hlavní chod je klasika, i když spíš italská než česká. Hovězí ossobuco bude na červeném víně. Co si dá ale Míša? Ta hovězí přinejlepším jen ochutná a nají se přílohou – brambory s batáty. A co Péťa, která ve čtvrtek nedojí jediné jídlo? Hostitelka hodně spoléhá na jablečný koláč s drobenkou, který prostě miluje. Bude stejně chutnat i soupeřům?

Podívejte se, jak vegetariánka ochutnává maso:

Úkol týdne se Martina rozhodla vtipně zapracovat do předkrmu, což „avokádovému chlebíku s cherry rajčátky“ jen prospělo. Polévka je po vývarech docela příjemná změna. K dýňovému krému jsou tyčinky a lístek bazalky a kdo chce, může si sám nastrouhat parmazán. Martina má evidentně estetické nadání a ví, že se jí i očima. Tomu odpovídá i její vkusně prostřená tabule... Prozradí Martina zvědavé Míše, jaký úkol týdne ji zítra čeká?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.