Prostřeno!: Menu obsahuje celkem tři dezerty!

Podnikatel Martin (41) měl řeči o „komunistickém menu“, sám ale uvaří guláš s kynutým knedlíkem. A pěkně osolený…

REPRÍZA Dvojnásobný tatínek, rozvedený podnikatel Martin, pozve své hosty do ještě rozestavěného domu s komfortní kuchyní, kde to má rád a kde uvaří menu poněkud netradiční. Netradiční v tom, že začne sladkým předkrmem, v důsledku čehož nakonec podává vlastně tři dezerty. Nad plán totiž upeče ještě ovocnou roládu a k tomu bude i sladký úkol týdne. Takové Anežce to nevadí, soupeři ale nad tím docela kroutí hlavou. Valašský frgál s hruškami a drobenkou jako předkrm? Hostitel se tváří proč ne, když polévka a hlavní chod jsou slané. To jsou, a hodně. Kdo má rád sladké i slané, si tedy v pátek u Martina užije…

Podívejte se, jako předkrm bude frgál:

U stolu se pořád rozebírá středa a čtvrtek, Bára a Adriana pořád něco řeší, Anežku z toho už bolí hlava, pánové tomu už ani nerozumějí. Hostitel se hlavně snaží, aby uvařil dobrou a bohatou zeleninovou polévku. Ta je především květáková a ochucená paprikou, takže je stejně oranžová jako guláš s domácím knedlíkem. S gulášem si hostitel vyhraje, ale přece jen se u vaření potí a nervuje, proto mu asi ujela ruka se solí. Bude to hostům vadit?

A co řeknou na to, že poslední panna cotta je z polotovaru a úkol týdne je navíc splněn, protože želatinu už dezert obsahuje? I když Bára, která má italského švagra, už zase nejlépe ví, jak má taková panna cotta vypadat, protože v Itálii ji tedy dělají bez ovoce – a vůbec… Anežka překvapí, jak se zapojí do zábavy s počítačem. Že by za to mohl panáček slivovice, který si zamíchala do džusu?

Podívejte se, proč se Anežka nezapojuje:

Finále bude zajímavé, a když zapomeneme na fiasko uprostřed týdne, i vyrovnané. Kdo to v Olomouckém kraji nakonec vyhraje? A najde Jiří toho podplaceného taktika?

Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.