Prostřeno!: Milovnice adrenalinových sportů bude pod palbou otázek a kritiky

Milovnice adrenalinových sportů Irena (49) bude pod palbou kritiky. V Hořicích se pečou oplatky i oplátky.

Ve městě kamenné krásy, kde se už v 19. století vyráběly hořické trubičky, součást čtvrteční zábavy, žije v domě čtvrtá hostitelka Irena. Týden má mírně vzestupnou tendenci, jak si u plotny poradí první z žen, kterou bylo zatím u stolu slyšet nejvíce?

Podívejte se, co všechno Irena už v životě dělala:

Prý její přítel za tu dobu, co jsou spolu, přibral, což hostitelka bere jako důkaz, že si v kuchyni nevede špatně. To se bude hodit, protože soupeři se na Irenu za její kritiku a poučování docela chystají. Ta má zatím nejhezčí stůl, svítí žlutě, je to jedna z Irenčiných oblíbených barev. Předkrm je celý růžový od červené řepy, která je součástí salátu.

Kaka tvrdí, že našla v polévce vlas, podle Ireny je to něco jiného:

Administrativní pracovnice spoléhá na oblíbené rodinné menu, první chod pochází z italské kuchyně, i když si tím hostitelka zase není tak úplně jistá. Květákový krém je lehký, s krutony opečenými na másle, oleji a bylinkách, jen dochucený kuřecím bujonem. Polévka mohla být teplejší i méně slaná a Kateřina najde bohužel vlas

Podívejte se, jak Irena připravuje rarášky:

Krůtí rarášky jsou smažené v pivním těstíčku a k nim se hodí bramborová kaše. Rarášků je na talíři docela málo a hosté ani nepoznali, že maso bylo naložené přes noc, přijde jim bez chuti. Zato hostitelka jim přijde docela ostrá, tipují ji na práci u policie. Nejsou tak úplně vedle, Irena jezdila na motorce a pěstovala adrenalinové sporty, dokonce skákala padákem. Irena je pod palbou otázek, ale rozhodit se nenechá. V menu u posledního chodu je uveden malinovo-tvarohový dortík, ale kuchařka použije čerstvé jahody. Odpustí jí hosté tuhle aktuální změnu? S dezertem se tak krásně nazdobila…

Podívejte se, jak dělá Irena dezert:

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.