Prostřeno!: Milovník telenovel Nicolas dává svým zvířátkům latinskoametická jména!

Nicholas (19) vaří moc rád, snažil se, ale ne všechno se mu povedlo.

Čtvrtou večeři nachystá benjamínek týdne, pokladní Nicholas. I on pracuje, stejně jako František, v supermarketu. Ještě donedávna žil u rodičů, ale kvůli pořadu se prý dokonce přestěhoval a v malém bytě se ještě nestihl moc zabydlet. Hlavně mu tam chybějí jeho milovaná zvířata, která nechal u rodičů. Do jeho nového bytu se hosté sotva vejdou. Trochu zvláštní a ostýchavý Nicholas je milovníkem telenovel a taková bude i jeho zábava – hosté budou hádat postavy z romantických seriálů. Dokonce i svým zvířátkům dává latinskoamerická jména.

Podívejte se, jak Nicolas připekl úkol týdne:

Během vaření sází nejmladší kuchař na osvědčené recepty. Slibuje domácí bramboračku, čeho se však hosté nakonec dočkají? Je to bramboračka bez hub, protože ty Nicholasovi nechutnají, Andrea ale ocení, že pozná tradiční českou polévku zase trošku jinak. Překvapí Nicholas jako hostitel? Nikoho nezarmoutí plněný hermelín, jak to ale nakonec dopadne? Hlavní chod – krkovice marinovaná v koření a spoustě oleje s bramborami gratinovanými na smetaně – je hodně vydatný. A při přípravě dezertu, andělské rolády, si hostitel zažije spíš peklo. Musí dost improvizovat, vanilkový pudink se mu bohužel připálil. Kdo od Nicholase dostane jeho kuchařku? A co dostane ve finále Nicholas, že se celý tetelí a hosty to skoro rozpláče?

Nicolas dělá bramboračku netradičně, podívejte se jak:

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.