Prostřeno!: Mirek překvapí moderní zábavou s DJ pultíkem!

Elektrotechnik Mirek (24) miluje hudbu, baví se jako DJ a moc nevaří. Jak si poradí s výzvou nasytit čtyři hladové krky? Pokoří vyučené kuchaře?

I elektrotechnik Mirek, kterému patří čtvrteční večer, je momentálně nezadaný. Žije hlavně svými koníčky, a překvapivě i on má v pokoji plynovou masku. Večery tráví hraním nebo si hraje se svým DJ pultíkem, což bude i součástí jeho moderní zábavy. Co na to řekne důchodkyně Zdeňka? Mirek se netají tím, že doma moc nevaří. Dokáže se u plotny vybičovat k nějakému výkonu? Menu má každopádně docela promyšlené a pro ostatní lákavé.

Podívejte se, jak si Mirek vyhrál s úkolem týdne:

Začne slibně. Pečlivě si připraví lososovou pomazánku s tousty, která zachutná i těm, co jinak ryby normálně nemusí. Asi bez problémů by mohl zvládnout brokolicový krém, zde hlavní kus práce udělá tyčový mixér a dobré dochucení. Mirek trošku zariskuje s hovězími líčky, která potřebují hodně času, aby byla ideálně měkká. V menu neprozradí přílohu, jakou ke svému hlavnímu chodu udělá, ale je to bramborová kaše, která se k tomuto módnímu jídlu tradičně dělá. Jak večeře zachutná Zdeničce? A Romanovi? Tomu jídlo zaskočí a málem se u Mirka zadusí. Jídlo zakončí smetanová panna cotta s ovocem. Mirek se hodně snaží o výhru, pomůže mu v jeho úsilí obrovský Buddha vymalovaný na stěně?

Podívejte se na Buddhu u Mirka na stěně:

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.