Seriály a filmy

16. listopadu 2020 09:00

Lucie Gretzová

Prostřeno!: Místo vůně jídel jsou u stolu cítit psí granule

Prostřeno! bude opět velmi zajímavé. Muži budou v přesile. Čtyři muži na jednu ženu. Podaří se jí vyhrát?

A bude mít někdo ze soutěžících tohoto týdne problém s pátečním hostitelem, který bude servírovat hmyz? Nebo spíš s úkolem týdne, kterým jsou tentokrát hranolky? Bude se podvádět, nebo bude domácí příprava Jaký je váš názor?

Podívejte se na exkluzivní upoutávku:

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést deset tisíc. Ze stejné částky se pak může těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna i podruhé na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Student Daniel (26) studuje a při tom pracuje jako UX/UI designér.

Pokud by vyhrál, tak by uspořádal menší oslavu, část peněz by dal na charitu a za zbytek by jel na nějakou cestu po Jižní Americe nebo jihovýchodní Asii. Do pořadu ho přihlásil kamarád ze školy, takže Daniel bude chtít opravdu předvést, co v něm je. Zazáří? A zaujme jeho zábava – malování na plátno? Dívejte se!

Úterý: Organizátor všeho možného Nikolaj (40) potřebuje vyhrát, aby poplatil dluhy způsobené koronavirovou krizí.

Nijak se netají tím, že výhra je právě tou motivací, proč se přihlásil, a jeho upřímnost je skvělá. Podaří se mu oslnit ukrajinským menu a zábavou, kterou taktéž zvolil folklorní? Dívejte se už v úterý!

Středa: Několikanásobná babička Jana (51) se rozhodla, že přijme výzvu manžela, který ji přihlásil.

Tvrdí o sobě, že je normální ženská od rodiny, která si na výstřelky nepotrpí. Takové bude i její menu. Tradiční. Milé. Má základní vzdělání, byla na učilišti na přadlenu, ale nedokončila ho. Pracuje jako skladnice ve skladu s ovocem a zeleninou. Dříve pracovala na poli, kde sklízela zeleninu. S manželem jsou spolu asi 35 let a společně mají 8 dětí. Poslední 4 nejmladší děti žijí s nimi v bytě, ti dospělí už mají své rodiny. Vyhraje, nebo budou muži soupeřit spíš mezi sebou?

Čtvrtek: Tatér Tomáš (31) potřebuje peníze, na studio.

Podaří se mu jeho sen? Dokonce i zábava bude tematická. Tomáš nechá své hosty tetovat pomeranče. Bude je to bavit? Koho nejvíc? Je zadaný a má psa – štěně ruského chrta. Do pořadu se přihlásil sám na popud kamarádky. Tomáš chtěl vždy vyzkoušet podle svých slov něco „bláznivého“. Ovšem pozor: Ve vaření je amatér, ale vše, co kdy uvařil, tak mělo úspěch a chutnalo dobře. Že by černý kůň tohoto týdne?

Pátek: Obchodní zástupce Petr (30) chce cestovat a na to potřebuje peníze.

Proto se přihlásil do soutěže a výhra pro něj jistě zajímavá je. Žije ve společné domácnosti s přítelkyní Annou a jejich psem Burákem. Do nedávné doby společně pracovali v záchranné stanici, kde Petr dělal vedoucího. Před několika měsíci oba změnili práci a zároveň se přestěhovali do Petrova rodného domu. Zatím to berou jako přechodné bydlení a hledají místo, kde si zařídí bydlení podle svých představ. Pozor, to tu ještě nebylo: Petr totiž bude v každém chodu servírovat hmyz. Má naději na výhru?

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.