Prostřeno!: Monika má dvě děti, ale žije se ženou

Monika (41) je vlídná, vstřícná a pozorná hostitelka, která žije v bytě v provensálském stylu s partnerkou.

Učitelka, která pracuje ve speciální mateřské školce, bydlí v hezkém prostředí v Orlové spolu se svou partnerkou a synem. V bytě je znát, že Monika se také zčásti věnuje rekonstrukci nábytku, vůbec je to žena mnoha zájmů a aktivit. Hosté jsou k hostitelčině orientaci tolerantní, ale přesto se o její rodinný život velmi zajímají, až to Monice není úplně příjemné, i když nic netají. Neprošla si lehkým obdobím, ale rozhodit se nenechá a soustředí se na své menu.

Podívejte se, co hosté objeví u Moniky v ložnici:

Monika upřednostňuje zdravé suroviny a nevyhledává příliš kořeněná nebo pálivá jídla. Hodně se bude mluvit o hlavním chodu, který hostům připadá až moc skromný – je totiž bez klasické přílohy. „Kde je nějaká houstička, nejlépe domácí, nebo brambory,“ pídí se soupeři. Zelenina je už v předkrmu, což je špenátová omeleta s ricottou a sušenou šunkou. Hovězí vývar s nudlemi nebude bohužel pro Zdeňka tak horký, jak to má rád.

Podívejte se, jak hosté berou, že Monika žije s ženou:

Již zmíněné hlavní jídlo s kuřecím steakem a carpacciem z červené řepy je těžkou zkouškou pro Tomáše, protože řepu prostě nepozře. Vylepší dojem z hlavního chodu dortík Paříž, se kterým si hostitelka dala velkou práci? A jak se bude líbit Moničina hudební zábava s bubínky? Tímto nečekaně příjemným překvapením si Monika návštěvu docela získá; prostě to umí nejen s dětmi, ale i s dospěláky.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Čekání na váš oblíbený pořad si můžete zkrátit sledováním filmu nebo jiného pořadu zdarma ONLINE na iPrima.cz

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.