Prostřeno!: Monika skončila po večeři u Aleše v nemocnici

Jako poslední uvaří další maminka na mateřské dovolené. I Kristýna (26) si vede v kuchyni dobře, a přestože je vegetariánka, svým soupeřům maso dopřeje.

V pátek se k plotně postaví maminka na mateřské dovolené Kristýna, která vystudovala hotelovou školu, a gastronomie jí tudíž není cizí. Týna je vegetariánka, ale to je v tomto týdnu to nejmenší. I ve finále čeká na hosty překvapení. Nepříjemné. Monika na poslední večeři nemůže dorazit. Skončí v nemocnici, ozvaly se starší zdravotní komplikace. Kdo ji zastoupí?

Podívejte se na exkluzivní video, kdo přijde místo Moniky:

Na večeři místo ní přijde její sympatická sestra a kolegové zůstanou s Monikou ve spojení. Kristýna to pak docela zvládá, příjemně samu sebe překvapí, že není příliš nervózní. Hosté se ve finále u Týny po včerejšku u Aleše těší aspoň na nějaké chutné teplé jídlo. A přestože hostitelka sama maso nejí, menu poslední večeře nebude zcela bezmasé a na jídelníčku se objeví kus hovězího. První dva chody jsou ale vegetariánské a obsahují pro někoho i nové suroviny.

Aleš si přinese svoje jídlo, podívejte se:

Kukuřičné placičky se salátkem, zakysanou smetanou a quacamole míří do Mexika a Aleš prý nezná avokádo, cuketovou polévku s červenou čočkou poradil internet a čočka je novinkou pro Moničinu sestru. Hovězí caserrole s pečenými bramborami a mrkvový dort zase inspirovala Velká Británie, kde se Kristýna seznámila se svým partnerem a kde asi pět let žila a pracovala. Jak se bude hostům líbit bláznivá sušenková zábava? A co Aleš? Přišel v převleku za retro fitness trenéra z 80. let a pro změnu s malým psíkem, avšak ani toho Kristýna nevezme na milost. Bude konečně klid, nebo se Aleš zase pokusí o nějaký vtip, kterému se kromě něj nikdo nezasměje? Zavládne u stolu harmonie a příslib dalšího setkání, jen co bude Monice lépe?

Kdo vyhraje tenhle bláznivý týden? Zvítězí dobré jídlo, nebo taktika?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.