Seriály a filmy

22. listopadu 2018 19:00

Lucie Gretzová

Prostřeno!: Na hosty čeká další venkovský dům a aktivní hostitelka

Iva byla dlouho vdaná, ale nyní žije sama ve venkovském domě a stále čeká na svého pana Božského.

„Chtěla bych, aby se tady hosté cítili stejně příjemně, jako se tady cítím já,“ těší se na poslední večer Iva. Na hosty čeká další venkovský dům a aktivní hostitelka, která chce představit surovinově dokonale využité menu. Stavební inženýrka se z Prahy přestěhovala na chalupu, kterou miluje a odkud i pracuje. Je to stavení zabydlené, ale pro Marcelu a Danielu až moc přeplácané. „Ať se jim tu nelíbí, hlavně ať mi dají hodně bodů,“ nemaže se s tím samorost Iva, která také prostírá venku. Ve finále to bude „krůtí mejdan“ a kromě krůty pátečnímu jídelníčku dominují čerstvé a domácí produkty.

Podívejte se, koho Iva označila za taktika:

K šumivému přípitku Iva podává hezky servírovanou malinovou zmrzlinu. Pořádný trs pažitky přijde do úvodní rozhudy, k níž bude pomazánek více, a máslové domácí loupáčky. Polévka se svítkem je údajně neosolená, ale přepeřená. Daniela docela kritizuje, Iva je totiž dost silná soupeřka. Hlavní chod se jí zdá přesolený – a tolik práce s krůtí roládou bylo! Iva vidí „kauzu sůl“ rozhodně jako taktiku, sama je se svým jídlem i večerem spokojená. Pohoda u stolu nezavládne, dusno poznamená celý finální večer. Řešit se budou staré křivdy, darovaná kniha přijde na přetřes ještě i v pátek. A během čekání na jídlo se také dozvíme něco o panáčku Hugovi, kterého bere Eliška i na cesty. Hostitelka si ale šplhne u Marcely svou rallye na zahradním traktůrku a u Tomáše zase svými ovocnými knedlíky na závěr.

Podívejte se, jak dělá Iva krůtí roládu:

Jak to všechno na Liberecku dopadne? Kdo to celé vyhraje? A bude to výhra zasloužená? Sami můžete vzít spravedlnost do vlastních rukou a určit, kdo z pětice amatérských kuchtíků uvařil nejlépe!

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50.

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.