Seriály a filmy

10. července 2019 19:00

Lucie Gretzová

Prostřeno!: Na stará kolena si pořídil tři děti a hosty pozve do hotelu!

REPRÍZA Řidič kamionu Tomáš (51) má odvahu. Na stará kolena si pořídil tři děti a hosty pozve do hotelu. Nebo kde to vlastně je?

Ve čtvrtek se vysvětlí, proč Tomáš nesl tak nelibě, když Jiří a Barbora nevařili doma. Sám vaří ve stísněných podmínkách, ale žádné náhradní prostory si nezvolil, hosty pozve k sobě. Kde to ale vlastně je? U vchodu je napsané hotel, možná je to ubytovna nebo snad nájemní byt? Hosté jsou na rozpacích, kam se to vlastně dostali, a Tomáš je ve zmatcích.

Jeho mladá manželka mu omylem odnesla všechny klíče a hosté vězí na chodbě za skleněnými dveřmi, jenže hostitel jim nemůže otevřít. Musí proto poprosit o klíče sousedy. Je mu to evidentně nepříjemné, ale nějak návštěvu dovnitř dostat musí! Start čtvrté večeře má snad to nejhorší za sebou. Teď už musí Tomáš dokázat, že vařit umí a kulinářství rozumí. A stejně jako celý týden i jeho večer má už jen vzestupný trend.

Podívejte se, jak Tomáš bydlí:

Předkrm není žádná tuctovka, jde o vlastnoručně sesbírané houby – ty nemusí Bára. Po hříbkové směsi na toustovém chlebu přijde italská minestrone sypaná parmazánem. Tomáš dával při vaření i servírování pozor na detaily, ničím se nakonec nenechal rozhodit a vyplatilo se, soupeři vracejí samé prázdné talíře, což kuchaře pochopitelně těší. Vepřová panenka na bylinkovém másle, grilovaná zelenina a petrželové brambory mají už jen úspěch, maso je právě tak akorát, dokonce i Jiří kolegu vehementně chválí. Poslední chod, zmrzlina s ovocem přelitá pudinkem, je jednoduchý dezert, ale večer je to příjemný. A hostitel, kterému nechybí

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50.

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.