Prostřeno!: Natálka prozradí, jak se jí podařilo zhubnout skoro 20 kg

Finále má na svých útlých bedrech středoškolačka Natálie (17), ta se ale nemusí za nic stydět. Naopak – hostům se v jejím domě líbí…

REPRÍZA V pátek se k plotně postaví benjamínek skupiny Natálie. Kdyby snad měl někdo pocit, že je mu dům, kde poslední hostitelka bydlí s rodiči, povědomý, nemýlí se, protože před rokem v pořadu vařila její maminka. Natálie vsadila na zdravý životní styl poté, co si uvědomila, že jí nezdravě a nárazově zkonzumuje opravdu hodně cukrů. Ve svém těle se necítila dobře, ale naštěstí vše včas změnila.

Poslechněte si Natálčin příběh s hubnutím:

Nyní se věnuje zdravé stravě a sportování. Něco ve své stravě omezila a vsadila hlavně na pohyb, který v jejím těle nastartoval ozdravný proces. Teprve sedmnáctiletá studentka střední školy ráda jezdí na koni, chodí běhat, baví ji pohyb v přírodě, kterou miluje, ale cvičí i v posilovně. Přestože není Natálka vzhledem k věku ještě příliš zkušená kuchařka, vaření už patří mezi její koníčky. Záleží jí na tom, aby jejím strávníkům chutnalo. A to se v pátek i stane, ohledně menu je poslední večeře asi tou „nejnormálnější“ ze všech.

Podívejte se, jak Natálka potěšila Nikol a Evu:

Zajímavá je první rýžová frittata, po předkrmu s italským šmrncem následuje cibulková polévka a hovězí maso s loupanými rajčaty a šťouchanými bramborami. Nikol a Eva dostanou od pozorné hostitelky místo hovězího maso sójové, ovšem ani to Eva normálně nevyhledává. Sváťa ocení sladkou tečku s čokoládou nazvanou „fitness mléčný řez“ a též „nejlepší zábavu týdne“, střelbu ze vzduchovky. Kdo se strefí do černého?

A jak celý speciální týden dopadne? Opravdu nikdo nepřibere? Vyhraje zdravé a chutné jídlo, nebo zvítězí jiné pohnutky? Dívejte se, protože napínavé to bude až do konce!

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.