Prostřeno!: Nemoc obrátila dvojnásobné mamince život naruby

Pavla (33), která vsadila na českou kuchyni, prodělala vážnou nemoc, ale působí optimisticky a velmi mladistvě.

Čtvrtá soutěžící si prošla peklem a po operaci je v invalidním důchodu. Nemoc obrátila dvojnásobné mamince život naruby a teď si z ničeho hlavu nedělá. Podruhé se narodila, užívá si života, má přítele. Pavla, která se považuje za trochu ztřeštěnou, se strachem a trémou ochromit nenechá. A vsadí na domácí kuchyni s převahou českých receptů. Trochu exoticky působí a řadu otázek i řečí vyvolá její čínský řízek. Je to takový oblíbený recept z osmdesátých let z kuřecího masa, ale stále osvědčený a chutný.

Pavla o své nemoci:

Pája se projeví i jako pozorná hostitelka, když Vláďovi nedá do salátu rajčata, protože je údajně nemá rád. Jenže v pátek tuhle svoji nechuť k rajským jablíčkům Vladimír zpochybní a hosty zmate. Je to snad od něj taktika? Bezprostřední Pavla hosty potěší i pobaví hrou s lístečky u stolu. Jaké menu černovlasá milovnice jízdy na koni plánuje na čtvrteční večer? 1) Těstovinový salát s kuřecím masem a olivami 2) Čočková polévka s klobásou na smetaně 3) Čínský řízek se šťouchanými bramborami na cibulce a slanině, okurkovo-rajčatový salát s česnekem 4) Jablečný koláč s rozinkami, ořechy a šlehačkou

Pavla je na nervy, podívejte se:

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.