Prostřeno!: Neuhodnete, kolik bude mít Vikas na svatbě hostů

O autentické kouzlo indického večírku třetího hostitele Vikase (29) se hodně zaslouží i jeho česká přítelkyně Johana

Vystudovaný bakalář umění, prodavač bot a občas i bollywoodský herec Vikas, u nás také našel lásku a jeho přítelkyně se kvůli němu dokonce stala hinduistkou. Pomáhá svému partnerovi, kterého si chce brzy vzít na velké indické svatbě, s přípravou večeře i s češtinou. Hosty přivítá oblečená v tradičním sárí a všem rozdá i tečky na čelo. Nebude pro někoho té exotiky až moc?

Podívejte se na tradiční přivítání:

Kuchyně bude pochopitelně indická, bez hovězího masa, maso ale chybět nebude. Bude hned v předkrmu – smaženém kuřeti v cizrnovém těstíčku. Dálovou čočkovou polévku by si ale klidně mohl dát i vegan. Jak si na ní hosté pochutnají?

Počet hostů na plánované svatbě je k nevíře:

K jídlu má už od pondělí připomínky Bulhar Dimitar, kterému se zdá zatím všechno příliš pálivé, a středa nebude rozhodně výjimkou. V hlavním chodu je kuře a hodně másla, jak už napovídá název pokrmu „máslové kuře“, k němuž se hodí tradiční přílohy – indický chléb chapati, placka s neutrální chutí, občas sloužící i jako příbor, a rýže.

Podívejte se, jak partnerka pomáhá Vikasovi s vařením:

Viaksův dezert bude zdravý, sladký a mrkvový „pudink“, na ten nastrouhala Johana mrkve až až, k tomu ještě přijde sladká chalva. A hosty ještě čeká jedna sladkost, úkol týdne, česká specialita krupičná kaše, hostitelova premiéra. Nepřipálí se? Neuteče? Zábava je oproti včerejšku pro hosty klidná až moc, po úvodní lekci hinduismu přijde ještě trochu meditace a lekce jógy.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.