Prostřeno!: Nicholas dostane od Gábiny živý dárek!

Referentka skladu Andrea (24) se opásá památeční zástěrou pro štěstí. Jak moc jí pomůže? Odvážnému štěstí přeje a Andrea se nebojí hub ani ryb…

Andrea se rozhodně nebojí ani sporáku ani pestrého jídelníčku, kde by mohla narazit. Poslední hostitelka si oblékne zástěru pro štěstí a s odvahou se pustí do přípravy svého pestrého menu, kde nechybí třeba houby nebo losos. A to je docela riskantní volba, jak víme, protože ryby a houby všichni nejedí. Hosté svorně dorazí v modrých batikovaných tričkách, které pro ně Franta dokončil, a hned po přivítání se odehraje docela doják. Dárek přinese i Gabriela. A živý! V přenosce si hoví králíček, se kterým se u ní mazlil Nicholas. Nyní je jeho a může si s ním obohatit svůj chov. V pátek bude tudíž nejen dobré jídlo, ale hosté ocení celkovou atmosféru finále i trochu školní zábavu. Kdo se ukáže jako nejvíc soutěživý?

Podívejte se, jak se Nicholas raduje z dárku:

Návštěvu čeká poměrně netradiční předkrm – slaninovo-ananasová pečená kolečka s bagetkou. Pečivo domácí nebude a ananas je z konzervy, což asi vadí Gabriele, která to má ráda bio. Zajímavá je bílá polévka, oblíbený jednoduchý rodinný recept, kam musí přijít spousta sušených hub. Nicholas si asi moc nepochutná… V hlavním chodu soupeře čeká zajímavá kombinace lososa a těstovin penne se špenátem, smíchaných se zakysanou smetanou. Studená smetana pastu poněkud ochladí, což je důvod k malé výtce. Pečená ryba se ale hostitelce moc povedla, stejně jako poslední tiramisu, kde je spousta smetany a rum. Ženy předvedly vyrovnané výkony, kdo a co nakonec rozhodne o vítězi?

Kdo by to to do ní řekl? Andrea byla taxikářka.

Kdo to na Plzeňsku vyhraje? Bude to výhra zasloužená, nebo budou ostatní skřípat zuby? Můžete to zčásti napravit, a proto hlasujte! Vždyť deset tisíc korun můžete vyhrát i vy!

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.