Prostřeno!: Otázky na taktiku Markétu dost rozhodí

Čím překvapí jediná žena skupiny, personalistka a taktička Markéta (30)?

Ve čtvrtek přijde konečně řada na jedinou ženu skupiny, personalistku Markétu, která vystudovala žurnalistiku, kdysi studovala v Americe, pracovala a pobývala na Srí Lance i v Kostarice. Ta pány překvapí svým bydlením, žije totiž stále u své maminky, přítele má v Pardubicích. A protože u maminky vařit nemůže, útočiště jí poskytne ve svém pěkném bytě bratr. Bude to někomu vadit?

Podívejte se, jak Markéta reaguje na otázky ohledně sázky:

Markéta vsadí na moderní odlehčenou kuchyni. Salátek s quinoou a řepou, to není nic moc pro Jardu ani chlapy u stolu. Dost racionální je pórkový krém, naděje vzbuzuje pečené kuře, jenže jsou k němu batáty a ani ty nechutnají všem. Sázkou na jistotu je italské tiramisu připravené podle tradičního receptu. Čím dál víc se bude řešit taktika. Tedy hostitelka a její taktika. Pánové začínají tušit a dostanou další indicii. Markéta se při jejich výslechu docela zapotí, také se ale budou řešit děti a vhodný věk na jejich zplození. A zábava bude tak trochu halloweenská a bude též souviset s jídlem...

Ne všichni vědí, co je to quinoa:

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.