Prostřeno!: Patrik hosty vyhodí z bytu, půjdou do hospody

Patrik (24) s panickou poruchou se nakonec rozhodne, že do toho půjde a nevzdá to. Jenže stačí jedna poznámka a mladý hostitel vyskočí jak čert z krabičky a hosty vyhodí od stolu

Patrik je kvůli své psychické poruše v částečném invalidním důchodu. Žije s partnerkou a doma mají také malou dcerku. Patrik nestojí před kamerou poprvé a do pořadu se přihlásil sám, aby ukázal, že „existují lidé, kterým nezáleží jen na sobě, ale umí přát i druhým a že i s panickou poruchou se dá dělat spousta věcí a mít nové zážitky“.

Podívejte se, jak Patrik večer ukončil:

Zatím rozdával ostatním jen samé desítky, jak si předsevzal; má hostům tričko s desítkou vystavené v jeho menším a strohém bytě naznačit, že se mají zachovat stejně? A hlavně chce dokázat sobě i ostatním, že to zvládne. Jenomže to nepůjde jako po másle. Spíš naopak, nepůjde to vůbec…

Podívejte se na exkluzivní video, jak Patrik rapuje:

Sotva Patrik přežije infarktové vaření, měl by zvládnout přátelskou konverzaci u stolu. Zatím mluví spíš o svém handicapu a naráží na praktické problémy. Doma nemá otvírák na víno a přípitek vypadá podle toho. Jako první chod podává jednoduchý okurkový předkrm s ředkvičkou. Následuje kuřecí vývar, jenže pak v kuchyni zaslechne celkem nevinnou poznámku a neadekvátně se urazí.

Podívejte se, jak to dopadne, když půjdou holky za Patrikem vyjednávat:

Rapidně se mu změní nálada a hosty po polévce vyhodí od stolu, takže vepřovou pečeni s bramborem na bylinkách nebo ovocný dost soupeři ani neochutnají. Spíš než záchvat panické ataky Patrikovo chování připomíná hysterický záchvat. Udělá to Patrik skutečně a nerozmyslí si to? Odejdou soupeři z jeho bytu hladoví?

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.