Prostřeno!: Pepa osladí vývar, vymluví se na sladkou mrkev

Josef (49) umí vařit, ale v kuchyni docela zmatkuje, s takovým stresem tedy nepočítal.

Josef, který žije sám v menším úhledném bytě, docela vařit umí a jako společník je příjemný, zatím nekonfliktní. Jakým hostitelem bude muž, který se vyučil elektrikářem a vystřídal spoustu profesí? Co o sobě ve čtvrtek Pepa prozradí? Že působil v sociálních službách, kde se věnoval dětem z rodin s dost pohnutou minulostí a jejich pěstounům, až z tohoto angažmá vyhořel a psychicky se složil. Proto je rád, že dnes vykonává v Německu těžkou fyzickou práci, při které se vyčistí hlavu. Josef je rozvedený otec dvou dospělých dětí, žije sám, ale má přítelkyni. Když za ním přijede, rád jí něco dobrého uvaří.

Podívejte se, co o sobe Pepa prozradí:

Pro soupeře si připravil pestré menu, které má asijský předkrm s jarními vietnamskými závitky, český hovězí vývar s knedlíčky a domácími nudlemi, do moderní kuchyně míří hlavní chod a studený borůvkový dezert, který zachutnal hostiteli v Itálii. Bohužel při prostírání si nevšiml, že jeho sváteční servis už je trochu zaprášený.

Podívejte se, jak se Milan rozjede:

Čtvrteční večeři zahájí chutná mikulášská přesnídávka na topince. Josef nebyl při vaření ale první, koho zaskočil stres před kamerami. Takže ačkoliv jarní závitky s japonskou a thajskou omáčkou umí zavinout jako profík, zapomene dát dovnitř nudle, které tam patří. Přizná se k tomu, a ještě musí poslouchat Milanovy řeči, který si pár poznámek opět neodpustí. Hovězí vývar je silný, domácí nudle si Pepa uválí sám, jenže polévku osladí místo osolí! Na co se bude u stolu vymlouvat? Na sladkou mrkev?

Podívejte se, jak Pepa osladil vývar:

A co zapomene zabalit do své vepřové rolády s parmskou šunkou? Sušená rajčata, takže náplň tvoří především špenát: Ten sice Bilyaně nejede, ale jinak hostiteli fandí. A všichni se svorně shodnou na tom, že italský studený borůvkový dezert je výborný, navíc i lákavě vypadá. Hosty pobaví nejen lechtivé šmejdění v Josefově ložnici, ale i výroba veselých památečních triček.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Čekání na váš oblíbený pořad si můžete zkrátit sledováním filmu nebo jiného pořadu zdarma ONLINE na iPrima.cz

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.