Prostřeno!: Petr hosty pozve na vskutku neobvyklé místo

Petr (50) zaujme svým příběhem, zábavou s mečem i místem, kam své hosty pozve.

I první muž a nejstarší hostitel své hosty překvapí. Také Petr pracuje v sociální sféře, ale spíš s handicapovanými dětmi a mládeží než se seniory. A protože žije po rozvodu v nájmu a v bytě nesmí natáčet, pozve soupeře do centra Čmeláček, kde působí jako fundraiser (shání pro zařízení peníze).

Podívejte se na video ze zábavy s mečem:

Místa ve stacionáři je dost a dost, soupeři usednou kolem stolu v prostorné klubovně vybavené kuchyní a následně se pobaví v tamní herně. Petr má za sebou vážné zranění, ze kterého jej dostal sport, jak uvádí, proto bude zábava akční a souvisí s jeho zálibou ve starých bojových uměních.

Jana je ze zábavy zklamaná, podívejte se na videu:

Když třetí hostitel „bojuje“ v kuchyni, dost spoléhá na vlastní suroviny. Součástí úkolu týdne a předkrmu je jeho vlastní domácí šunka, domácí jsou i houstičky, které se Petrovi opravdu povedou. Někteří hosté jsou uprostřed týdne nadšení, protože Petr je pozorný hostitel, ale třeba Jana, která se v pondělí zdála celkem v pohodě, není spokojená skoro s ničím a Petra podezírá, že hlavně hraje na city.

Jana se domnívá, že rajčatová polévka vedle rajčat ani neležela:

Italská polévka, což je už třetí krémová polévka týdne, se jí zdá málo barevná, prostě jí připadá jen jako rozvařený rajský protlak, ale třeba Blance chutná. A s hlavním chodem je to podobné – krkovička se sýrovou omáčkou se jen rozpadá, fazolky servírované jako snopy převázané slaninou většině chutnají. Jana je ale zklamaná, vůbec není spokojená. A to platí i pro zábavu s mečem, kterou si zase pro změnu užije nejmladší Jakub.

Podívejte se, jak dopadl dezert:

Sám hostitel je ale nakonec zklamaný ze své čokoládové pěny, kterou zapomene v mrazáku a nechá ji příliš zmrznout, místo aby ji vychladil jen tak akorát.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.