Prostřeno!: Petra v rodině nahrazuje tchyně

O tom, že „řidič těžkej chleba má“, nás přesvědčí dálkový šofér Petr, který má lítostivé srdce kvůli své rodině.

Třetí hostitel brázdí Evropu s náklaďákem, tudíž není skoro doma. A to se také bude řešit v jeho hostitelský den. Hosté budou překvapeni, že Petr s manželkou spí na matraci na zemi, v malé ložnici spí ještě jejich dvě holčičky. Proč? V druhém pokoji totiž přespává tchyně, která rodině hodně pomáhá v Petrově nepřítomnosti. A Petr si tak nějak uvědomí, že mu život utíká, děti rostou jako z vody, až se z toho rozpláče.

Podívejte se, jak se Petr psychicky složil:

Jak mu chce prospět Jana, aby mohl pokračovat se svou večeří? Pomůže mu hluboké břišní dýchání nebo mokrý hadr na hlavu? Bude to potřebovat, protože i tak je jeho výkon v kuchyni proměnlivý. Přitom sám Petr totiž předešlé večery kritikou nešetřil. Jenže na vlastní kůži pozná, že vařit před kamerou není žádná legrace. Čas běží, hostitel nabírá zpoždění a menu si nijak neulehčil.

Podívejte se, jak hosté jedí chlebíčky příborem:

První „sypaný chlebíček“ je vlastně bohatě obložený chlebíček s bohužel oschlou vekou. Paní Alena to snad ani neukouše. A stejně si stěžuje na „kachní prsa s višňovou omáčkou a šťouchaným bramborem“, maso hlavního chodu se jí zdá moc tuhé oproti pečené kachně, na jakou je zvyklá. Kachní kaldoun je hodně tučná polévka, která někomu chutná, jinému ne, navíc je bohužel dost chladná. Nudle jsou kupované, máslové knedlíčky vlastní výroby. To nejlepší prý přišlo nakonec, Petrova sladká tečka „tiramisu do skleničky“ sklidí pochvalu. A čím hostitel zamotá hlavy soupeřů? Svojí slepou mapou Česka…

Petr zjistil, že sýr patří i do dezertu:

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.