Prostřeno!: Projektant Pavel by mohl být velkým favoritem ženských srdcí

Nejstarší hostitel vystudoval vysokou školu a žije na venkově v úžasném domě, který si sám navrhl.

Přestože má čtyři děti se třemi různými ženami, působí vyrovnaným a příjemným dojmem pracovitého a rozumného muže, laskavého i sebevědomého. To samozřejmě vzbudí zvědavost a spoustu otázek. Roztomilého nejmladšího synka a dvojčata má ve střídavé péči, první dcera je už dospělá. Pavel má dnes srovnané hodnoty a mohl by být ideálem pro spoustu nezadaných žen, toužících po větší rodině. Má i zajímavé koníčky, například plážový volejbal nebo poezii. A umí vařit, život ho naučil. Ani zábavu nebo úkol týdne neponechá náhodě.

Podívejte se na Pavlův medailonek:

Co ve finále připraví poslední hostitel ve své rozměrné kuchyni? Nejprve to bude kuřecí salát s rajčaty a sýrem, pečlivě dochucený. Ani brokolicová polévka není bez nápadu. Na kuře KUNG PAO s rýží se hosté těší a Pavlovi se tahle oblíbená čínská specialita také vydaří a spolustolovníci si pochutnají i na sladké tečce, nepečeném tvarohovo-smetanovém dortu s jahodami. Finále u inženýra Pavla je povedené a zábavné, protože se sešla pohodová parta, které to vydrželo až do konce. A kdyby se nakonec nikdo nikomu nestrefil do srdce, jen při zábavě do terče, prý to stálo za to…

Podívejte se, jakou má Pavel rodinnou situaci:

Vyhraje dobré jídlo, dobrá nálada nebo snad i láska? Sledujte speciální Prostřeno, napínavé to bude až do konce! A nezapomeňte hlasovat, vždyť deset tisíc korun může vyhrát nejen váš favorit, ale také vy!

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.