Prostřeno!: Robin bohužel nepředvede stoprocentní výkon

Na benjamínka týdne Robina (25) bohužel něco leze, proto vyučený kuchař nepředvede stoprocentní výkon. Prostě smůla…

Robin si v kuchyni normálně umí dobře poradit. Rád vaří a baví ho to, ale ve čtvrtek mu není dobře, bolí ho v krku a ani mu moc nechutná. Přesto se snaží a skoro všechno zvládne, poměrně náročný předkrm se mu povede.

Podívejte se, jak Robin šílí:

Paštika z krůtích jater pěkně ztuhne, pletené houstičky, které nahradí bagetky z menu, vypadají vábně a jsou vypečené tak akorát. Paštiku bohužel ani neochutná Monika, ostatní ale předkrm pochválí. Také hrášková polévka nedopadne špatně, někomu jen vadí velké kusy slaniny, absence smetany či nasládlá chuť, ale žádný důvod k panice to není.

Podívejte se, co Honza našel v hlavním chodu:

Práci si dá hostitel i s hlavním chodem. Krůtí roláda je plněná houskovou nádivkou a sušenými rajčaty, které by měly hlavnímu chodu dodat pikantnost a šmrnc. Práskne na sebe Robin, že na přílohu při přípitku zapomněl? Připálí brambory na plotně, ale i z toho nějak vybruslí. Dokonce si troufne i na pečenou buchtu, jenže poslední chod nikoho moc neoslní. Spíš naopak… Robina dostihne v průběhu večera nejen jeho nevolnost, ale také hledá během večeře svého kocourka a moc se mu nelíbí ani všetečné dotazy na jeho soužití s přítelem či případnou adopci potomků. I když jsou dámy tolerantní, asi je na podobné úvahy ještě mladý…

Paštička se moc povedla:

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.