Seriály a filmy

22. července 2019 19:00

Lucie Gretzová

Prostřeno!: Romanovi se všechna polévka vyvaří!

REPRÍZA Mladý tatínek, ajťák Roman (28), je kliďas, kterému nemizí úsměv z tváře, ani když vyvaří polévku napadrť.

Sympatický Roman, který miluje techniku, počítače, dobré jídlo a svou profesní svobodu, do své soutěžní večeře docela investoval. Nejen finance, ale i invenci. Po delší době se tak na stole ocitne pokus o italské rizoto a poměrně vzácné telecí maso. Italské rizoto, kam Roman odvážně přidal čerstvé kalamáry, které před kamerou ukázkově očistí, není podle tradičního receptu, kuchař se spolehá na rýžovar a víno do pokrmu přidá až ke konci. Proto se rizoto někomu může zdát kyselé.

Roman zvolil italské rizoto, podívejte se:

Roman se bohužel spolehl i na další kuchařskou pomůcku – tlakový hrnec. Ten ho ale zradil – jeho hovězí vývar se zcela vyvařil! Roman nepropadne zoufalství a pomůže si kostkou a domácími nudlemi, část masa zachrání a nakrájí do vodnaté náhražky vývaru. Práskne na sebe u stolu, co se mu stalo? Nebo se bude tvářit, že hovězí polévka je prostě OK?

Podívejte se, co se Romanovi stalo s polévkou:

Náplastí na tuhle kalvárii je úterní hlavní chod: telecí medailonky se šťouchanými bramborami jsou prý výtečné a měkoučké, špatný není ani poslední chod cheesecake. Tento módní dezert kupodivu nezná Tomáš, který žil a pracoval v Anglii. Na toho praskne, že neupekl úkol týdne – pizzu, kterou Roman zvládne na jedničku. A návštěvu potěší i minigolfem, který se mu do jeho 3+1 krásně vejde.

Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50.

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.